KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Avtor Sporočilo
Marcelina

Število prispevkov : 3147
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Sep 08, 2017 8:11 pm

Haj

evo mene, ja kar prekratki dnevi so mi zadnje čase :D jej, jej včeraj sem že mislila, da se bom pri tebi ustavila pa ni šlo. Te bom pa jutri obiskala sem si rekla, pa je danes tudi bilo tako na knap.
Dopoldan obveznosti na SP s ponudbami za delo okrog našega bloka, potem pa naprej rutina dneva. Včasih se mi zdi, da mi stvari ne gredo od rok, včasih pa tudi ne opazim, da je moj emšo že pošteno oddaljen od danšnjega časa 012 ja takšno je življenje vsakega od nas. Pa sem kljub temu zadovoljna z dnevom. Tudi če mi gre kdaj kaj narobe, si pred računalnikom nadenem slušalke in se vživim v glasbo in zraven ustvarjam.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Sep 09, 2017 7:58 pm

Haj

lep dan, čeprav ga še ni konec in se mi zdijo vedno krajši :D saj pravi pregovor: Ne hvali dneva pred nočjo! Marsikaj se lahko še zgodi, kajti danes me že cel dan srbi nos 08 S sosedom sva danes pregledala ponudbe, ki sem jih dobila včeraj. Zanimivo, pri nekaterih delih so določene stvari ceneje, pri drugih pa pri drugem ponudniku. Tako da je razlike med njima cca. 20 evr. Kar teško se odločiš, sicer pa bomo počakali še eno ponudbo, potem sklicali sestanek in se skupno odločili za izvajalca.
Je pa že čisto jesensko vreme, sonček je pa bil močan, kot poleti. Drugače pa nič posebnega za soboto. No pa sedaj poslušam vremenarko Ivškovo, obeta sneg v alpah, takrat pa znajo vetrovi prinesti kakšen vonj po snegu. No bomo videli whistle

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 10, 2017 7:59 pm

Haj

nedelja vse v rutini, nedeljsko kosilo, po pospravljanju pa pred TV. Ravno pravi čas, na sporedu je bila oddaja Ptuj 2017 igral je meni ljub ansambel Igor in njegovi zvoki. Kako so mi polepšali dan, zaigrali so meni njihovo naljubšo pesem: Labodi na Blejskem jezeru, saj so mi druge njihove tudi lepe, samo ta pa mi vzbudi čustva, pa ne vem zakaj. Skrtaka glasba in besedilo sta enkratna!
Dežek pa pada cel dan. Ampak sem vseeno včeraj prala, danes pa vse zlikala :D kako sem zadovoljna, če mi uspe, kar sem si namenila storiti. Sem pa že iskala na stričku guglu,kakšne lepe slikice, pa danes ne najdem. Bom pa poskusila poezijo napisati 08 pa saj moram še vkup spraviti za jesenske misli study da ne bom prepozna za oddati napisanega. Rada se udeležim te prireditve, saj se sliši veliko lepega. Lani je že 90 letna Ana Kolenc napisala pesem v spomin možu,  ki ji je preminil prejšnje leto. Letos pa je žal tudi ona zapustila svoja dela za sabo in se preselila med zvezde. Draga ANA mirno počivaj med zvezdami in pri svojemu ljubemu možu girlangel Poezija je napisana čutno, zato jo delim tudi s tabo moj dnevnik, takole gre:

S teboj

S teboj rada preživljala bi čas,
saj obožujem tvoj obraz.

S teboj rada počela bi stvari,
saj zame obstojaš le ti.

S teboj se prenaša lažje bolečina,
čudežna je zame tvoja bližina.

S teboj bi lažji bil korak
in vsak naslednji bi ne bil enak.

S teboj lepši je moj vsak dan...
Še vedno noro rada te imam!

To je dokaz, da za pisanje ni nikoli prepozno. Tudi to je dokaz, da čustva z leti ne umrejo, nasprotno čedalje močnejša so. Je pa seveda odvisno od posameznega človeka.
Tako, danes me spet zanaša romantika, pa nič zato, saj si s tem tudi polepšam dneve. Seveda pa brez muzike ne gre :D

Do jutri 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Sep 11, 2017 8:24 pm

Haj

nič kaj posebnega za ponedeljek, privoščila pa sem si branje. Ob takem vremenu zelo paše kjniga, kosilo pa sem že imela, skuhala sem ga že včeraj njam nadevano papriko, ki sem jo tudi dobila. Vse porabim, nič ne zavržem. Kajti dobro se zavedam, da se morata prijatelja za vsako rastlino, ki jima zraste pripogniti, zalivati in skrbeti za prekrasen vrt, ki ga imata poleg hiše.

Jutri pa greva z možem v sosednjo občino k okulistu. Vsako leto ima pregled, zaradi sladkorne. Sicer jo ima v mejah normale, seveda z insulinom pa še pozorna sem, kaj mu dajem na krožnik.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Sep 13, 2017 8:01 pm

Haj

včeraj sem malo popravljala prozo, ki sem jo napisala že letos januarja, pa sem jo vse do sedaj pospravljala nekam za potem bad ampak sem si rekla, če ne danes, potem bo še nekaj časa neobdelana. Tako in sem jo spravila na besede. To je resnična zgodba, samo ime sem spremenila, kot sem napisala na koncu proze.
Danes je pa spet bil en fleten dan. Bile smo 4 prijateljice na kavici za roj. dan, od ene izmed nas, ko pa pridemo v kavarno, pa zagledamo še 5 sodelavk, ki so bile zaposlene v pisarni, takoj smo si segle v roke in potem klepetale yahoo tudi slikale smo se, saj to je bilo čisto naključno srečanje. Joj kako polepšajo dneve takšni dogodki. Vse smo se strinjale, da bi se le še dolgo ostale pri zdravju in se srečevale. Saj imamo enkrat na leto srečanje za cel kolektiv, ampak takrat vedno katera manjka, je že tako zato pa je toliko lepše takšno naključje. To je življenje, ne rabimo ne vem kakšnega razkošja, samo zdravje potem pa sreča sama od sebe pride, tako kot danes  012
Sedaj pa poslušam Igorja in zlate zvoke  051 vedno si izberem muziko primerno mojemu razpoloženju 012

Do spet  017  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Sep 14, 2017 7:20 pm

Haj

ne boš verjel dnevnik, včeraj me je sin opozoril, da imamo tudi mi nekakšen hiku ali hajgo itd. samo da se imenuje AMFIBRAH in JAMB. Takoj včeraj sem šla na strička gugla in našla. Amfibraški verzi so lahko dolgi od 2 do nekako 16 zlogov, najpogostejši pa so 5, 6, 8, 9, 11 in 12 zložni. To so pisali že naši pesniki Prešeren, Vodnik, Gradnik itd.
Jambski verzi so lahko dolgi od 2 do nekako 16 zlogov, najpogostejši pa so 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 in 13 zložni. V zlogovnonaglasnem verzu se menjujejo naglašeni in nenaglašeni zlogi. Se bom poskusila ker mi je všeč. Zakaj ne bi malo podedovala pisanja naših starosta. Sicer pa je lepo razloženo na spletnih straneh amfibraški verzi in jambski verzi.
Lepo je, da si zapolnim dan s takimi zadevami. Nikoli mi ni dolgčas, resnično.
Danes sem imela tudi obisk sorodnice, prinesla mi je tudi marele ( gobe ) pa kako lepe. Pripravila sem jih za kosilo sinu. Bolj dobre so na pariški način, kot vsakršno meso njam

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Sep 15, 2017 6:45 pm

Haj

danes sem tuhtala in se spomnila, potem pa še šla pogledati. Daleč leta 2011 nazaj se je naša Luana že soočila s tovrstno poezijo. Poimenovala jo je Brahki, ne vem je to točno to, ali je to še kakšna druga oblika poezije. Ne vem, če se bo oglasila bo sama razložila zadevo. Vem, da nisem odkrila tople vode, je pa zanimivo, kako daleč nazaj sega tovrstno pisanje. Amfibrah namreč izvira iz antične Grčije. Ja celo življenje se učimo, to pa zagotovo.

Drugega ni nič posebnega, vsake toliko časa grem pogledati bljižnji potok in njegov nivo vode. Ker dežuje še kar naprej in mu nič ne zaupam je boljše, da zadevo preverjam, kajti v bloku imamo tudi garažo in če gre voda čez brežine, je kaj hitro tudi v garažah bad no pa to še ni najhujše, kar vidimo po svetu. Je pa res, če se da avto pravi čas odstraniti je pa tudi dobro, da se sedeži ne namočijo 08

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Sep 16, 2017 7:49 pm

Haj

cel dan nekaj delam, spet sem dobila zelenjavo iz katere se, naredila srbsko solato, imam pa še vsega dovolj za domači ajvar. Zakaj pa ne bi vzela, vse je pridelano ekološko, nič umetnega gnoja in raznih zalivanj s kemikalijami. Solato sem že spravila v kozarce, za ajvar pa grem sedaj mleti, da počiva in se odcedi čez noč, jutri bom pa nadaljevala s kuhanjem. Pa bo priboljšek za zimo :D Tudi za to soboto pravim, da je lep dan, kajti srečo imam, da mi je nekdo zgoraj namenil tako dobre prijatelje in sorodnike!

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Sep 17, 2017 7:21 pm

Haj

vse mi je danes uspelo narediti cheers tako lepi so kozaci z rusko solato in kazarčki z ajvarjem, jutri pa spet na fizioterapijo. Prav mi bo prišla, saj me spet zbada v roki, verjetno tudi zaradi vremena 08 Včeraj sem tudi zastonj peljala avto iz garaže do bližnje trgovine, kjer je malo višji nivo kjer je parkirni prostor. Pa na srečo ni potok prestopil brežino. No vedno je boljše, če si previden, kot pa da puščaš stvari v naključju. Jaz grem vedno na ziher Cool U kmalu bi pozabila, danes navijamo za naše košarkaše. Jaz nisem velik privrženec športa, ampak danes pa bom gledala. Moti me samo to, da vsi govorijo gremo po zlato. Kadar so tako ziher se sigurno, kaj sfiži. Jaz sem sicer večni optimist, samo včasih je treba vzeti kakšne izjave z rezervo, potem pa ni prevelikega razočaranja. Upajmo na najboljše cheers

Tako, do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Sep 18, 2017 7:25 pm

Haj

ja pa je naša ZLATA kolajna in POKAL bravo vsi skupaj, saj eden brez drugega se pač ne zmore. ISKRENE ČESTITKE 023 023 023 za naše šampione, evropske zmagovalce, še toliko bolj sem vesela, ker sem bila včeraj dokaj skeptična whistle

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Sep 19, 2017 7:46 pm

Haj

kako paše fizioterapija, danes je bila že drugič. Še 6x potem bo pa konec. Veliko ljudi se poslužuje tovrstnih storitev, zakaj pa ne bi si lajšali življenja, če lahko. Drugače pa je ne zaspan dan. Bila sem tudi v knjižnici, oddala plastične pokrovčke in vzela po priporočilu knjižničarke 2 knjigi pisatelja Khaleda: Tek za zmajem in: In v gorah odzvanja. Bom videla pisatelj mi ni znan so pa knjigi, kar obdelani, tako da lahko malo slutim, da je šla, kar večkrat skozi roke bralcev.
Ja pa Bavčar je šel včeraj zvečer v zapor, pa kar sam Shocked

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Sep 21, 2017 8:40 pm

Haj

včeraj in danes me je skoraj povozil čas. Včeraj sem po fizioterapiji spet vlagala in kuhala ajvar. Spet sem dobila zelenjavo, pa sem uporabila vse. Danes pa sem po razgibavanju v fizioterapiji šla v Trbovlje, kjer nam je vodja projekta v muzeju, razkazala kje bodo razstavni prostori z našimi eksponati in pisarijami. Koliko se je tega nabralo, pa bi bili dobro, da bi še neke stvari poiskale in prinesle. Po ogledu v muzeju pa še v bolnišnico v Trbovlje na UZ vratnih žil. Moja zdravnica je nekaj posumila, pa nič ne prepusti naključju in prav je tako. Izvida nimam, samo gospa ki je izvajala pregled ni rekla ničesar:08:
Se pa spomnim ta ista zdravnica je bila tudi takrat, ko sem že pred mnogimi leti ( 30 leti) odšla na UZ pregled za žolč. Takrat pa sem dobila od svojega zdravnika dobila napotnico tudi za okulista. Ker nisem pogledala, katero napotnico sem vzela s sabo za pregled UZ-ka sem dala zdravnici napotnico, jo vzame v roke me pogleda in reče:" Ja gospa vi ste pa res potrebni okulista, ta napotnica ni za mene " blum2 pa me je vseeno pregledala, napotnico pa sem dostavila kasneje. Ja se dogaja, pa vse se da urediti, samo če je med ljudmi razumevanje in kulturni dialog.

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Yesterday at 3:17 pm

Haj dnevnik

sedaj me pa res prehiteva čas, danes sem ugotovila, da me ni bilo pri tebi od četrtka. No vsak dan je prinesel, kaj novega, včeraj pa se je srečno vrnil sin iz poslovnega obiska iz Poljske.
Danes pa na referendum potem pa malo naokrog, nakar je bilo treba že kuhati kosilo. Tako da sem sedaj frej, kasneje pa greva z možem na obisk k hčerki :D
Za danes toliko 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 16 od 16 Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16