KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Avtor Sporočilo
Marcelina

Število prispevkov : 3254
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Nov 25, 2017 6:10 pm

Haj

kljub turobnemu vremenu se počutim zelo dobro. Zgodaj zjutraj nakupi ne veliko, sedaj pa sva s sinom prišla s pokopališča. Pospraviti sva šla rožice, ki so odslužile svojemu namenu. če bo res zapadel snegec, bi bilo še težje pospravljati z groba, tako pa je urejeno. Sedaj sem se oglasila še pri tebi potem pa grem bratiiiiiiiiiii. Pa bo dan naokrog kajti, ko se jaz zakopljem v knjigo, na slišim nič okrog sebe biggrin to je takrat moj svet, moje kraljevstvo 012

Do spet 017 bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Nov 26, 2017 8:28 pm

Haj

spet lep dan, moja pozitiva je na višku, nekje v meni se je naselila sreča, ki sega do srca. Vstajam zgodaj, da imam zase svoje trenutke. Ne počnem nič takega, samo rada sem malo sama s sabo in v miru razsvetlim svoje misli. Saj sem že povedala, da so to moji dnevi november, december. Včeraj sem brala dolgoooooo tale pisateljica Maya Banks je dobra. Rada imam dobre zgodbe z romantiko. Zakaj pa ne, saj sanjamo pač lahko pa še lepo mi je pri tem.
Današnja muzika, ki jo poslušam pa mi je pripeljala še muzota biggrin 07

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Nov 27, 2017 9:13 pm

Haj

danes sem pa bila nekako, kako naj povem lena Laughing hmja se zgodi pa nič zato. Sem pa malo na izi skuhala kosilo potem pa spet knjigo v roke. Morda preveč povem o sebi, ko napišem avtorja ali avtorico knjig ki jih berem study ampak srce imam na dlani, sem pač romantik za vse večne čase pri branju pa se mi dobesedno upočasni čas.
Imela sem obisk sosede, malo smo poklepetali, pa je takoj bila urca naokrog. Muzo je še pri meni, samo predihati moram še napisano.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Nov 28, 2017 8:04 pm

Haj

ne morem reči, da imam ravno srečo, vsaj trenutno ne, namreč od sobote me je bolel en zob. pa sem mislila, da sem se samo malo nahladila, jok brate v četrtek grem slikati, ka je narobe s korenino zoba Sad kar naprej mi te zobje nagajajo. Če se že drugo vse uredi pač nekaj mora biti narobe, za vraga svetega. Danes ponoči nisem spala ali pa na obroke. Upam, da se bo uredilo tudi to. Letošnje leto me imajo verjetno v našem ZD že za inventar. Ja pa kaj moreš, samo to ni prav, kolikor časa nam je usojeno živeti, naj bi nam služili tudi zobje. Ampak to so le pobožne želje 08 vem marsikdo bi se strinjal z mano 012

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Nov 30, 2017 8:13 pm

Haj

uresničile so se mi slutnje, granolom, danes mi je zobozdravnica odprla zob stop še malo pa bi jo prijela za roko. O kristus s protibolečinsko injekcijo, pa sem še čutila kozje molitvice. Pa to ne moreš verjet, lani decembra spodaj letos zgoraj. Dala mi je upanje, da bo sedaj v redu, če ne pa bo šel zob ven. Pa kakšen grozen vonj je bil, ko je privrtala skozi do korenine 02 Bomo videli, čez teden sem spet naročena, pa se takrat odločimo, kako in kaj.
Včeraj nisem imela nič volje za karkoli početi, tako da se tudi pri tebi nisem nič oglasila, čeprav nisi nič kriv moj dnevnik. Taka so pač pota gospodova. Je pa danes dopoldan tako lepo snegec padal, da se ga nisem mogla nagledati. Že od nekdaj mi je lepo, ko pada sneg. Za trenutke se mi je ustavil čas, misli pa so odvihrale v višave. No ob 1 uri pri zobarki, pa tudi misel na sneg ni pomagala, da bi omilila bolečino. Doma sem vzela tableto, sedaj pa malo še zbada, bojim pa se večera, takrat se vsaka bolečina potencira. Bom pa spet tabletko vzela, kakor ponoči ob 3 uri, da sem lahko zaspala nazaj Embarassed

Tako do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Dec 01, 2017 9:10 pm

Haj

najbrž bo moj zob v redu blush do sedaj še ni nič pokljuvalo, tako, da danes še ni bilo treba vzeti tableto, imam pa še vedno slab občutek, kdaj bo spet zabolelo. Kako nam psiha deluje, če ne moreš spraviti iz glave, kar te mori.
Drugače sem v redu, danes sem šivala, nabere se kaj za pozašiti, škoda je stvari, kar zavreči in na vrat in nos kupiti druge. Tudi pri šivanju se sprostim, na tablici si poiščem meni všečno glasbo in drrrrrrrr pa je spet nekaj urejeno :D Malokdaj se čisto prepustim malodušju, če le niso prehude bolečine, še bolj pa posledično skrbi, kaj se bo izcimilo iz vsega. Upam na vse dobro girlangel

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Dec 02, 2017 7:49 pm

Haj
zaenkrat z zobom še vse v redu, aleluja da bi vsaj tako ostalo girlangel

Kako lepo je pogledati po našem mestu, nekateri so že okrasili svoje hiške. Ne vem zakaj ampak določeni ljudje so proti okraševanju, češ naj bi se rajši darovalo ubogim, ki so lačni in žejni, jaz pa zagotovo vem, da v našem mestu je 100% poskrbljeno za vse, še predobro. Čisto tukaj blizu imamo veliko ogledalo. Pa ne samo ena družina več jih je. Nisem jim nevoščljiva, ampak samo dejstvo, da ni nobeden zaposlen, hodijo na Karitas, na RK živijo na sociali, imajo pa po dva avtomobila in vso novo tehnologijo od telefonov itd.
Mislim, da bi morali delavci na sociali malo na teren, da se soočijo z dejstvi. Potem pa za kontejnerjem za smeti vidiš, odvrženo hrano, v kontejnerju pa oblačila, grozno. Potem pa ti ena duša razlaga, da je nepotrebno okraševati mesto, da naj se tisti denar razdeli.
Pa je tako lepo, ko se vse blešči, vse bi uničili, kar je lepše od njih, mogoče niso srečni pa tako razmišljajo žal!
Malo sem se razhudila, če ne bi videla na lastne oči, kako izkoriščajo dobrodelne ustanove, potem ja ampak tako, pa odločno ne !!!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Dec 03, 2017 8:23 pm

Haj
spet se mi je jutro začelo lepo, na Zagrebu sem ob 8 uri že gledala film, romantika normalno: Vse se je začelo v Neaplju, glavne vloge pa moj najljubši in za mene najlepši igralec žal že pokojni  Clark Gable, zraven njega pa je blestela Sofija Loren. Ravno pravšnjo za jutranji 2 uri ob zelenemu čaju. Potem pa priprava nedeljskega kosila. Ven pa se mi danes ni ljubilo  08 ne vem zakaj, ampak tako je. Toplina doma in ljudje v njem mi je prijala, v vsemu sem videla pozitivno energijo.
Sedaj pa je na nebu čudoviti mesec, tudi ta, kot muzika pozitivno deluje name  dance2
Do spet  017

p.s. sem prišla še malo nazaj, zaneslo me je še malo na poezijo in to na rime, kar tako, kot mi je narekoval moj muzo Laughing
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Dec 04, 2017 8:27 pm

Haj

dan mi je skoraj že minil, cel dan sem nekaj počela. Sedaj pa sem spet pri tebi.
Smilijo se mi udeleženci prometne nesreče v Avstriji. Kakšna ironija slovenski avto v slovenski avtobus, ki se je vračal z Dunaja. Joj, joj človek si zaželi veselje in pogled na okrašeno mesto, potem pa to. Pravijo, da je za vsako stvar nekaj dobrega, ampak tukaj ni nič dobrega. Sama žalost:(
Nekateri krivijo mesec na nebu za takšne stvari, ne vem, kaj bi rekla, mogoče že res, več pa mislim, da je tukaj usoda, gospa, ki se je ne da naravnati po svoje. Včasih zna biti, kar kruta do ljudi.
Naj umrla udeleženca počivata med angeli girlangel

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Dec 05, 2017 9:06 pm

Haj

prišla sem z miklavževanja, čudovit sprehod skozi naše mesto, sem slikala pa bo spet sliko raztegnilo, pomanjšati pa je neznam Mad lepo je bilo. Ne morem verjet, da hočejo posamezniki ukiniti veselje, ki ga starši skupaj z otroci doživljajo. Tiste otroške očke v njih pa velika pričakovanja. Naša pleh banda je pa itak vrhunska biggrin kako zaigrajo, da te kar na ples zasuče. Na ploščadi pa jih je čakal ansambel ČUKI ki vedno na noge spravijo staro in mlado.
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Dec 06, 2017 8:31 pm

Haj

tudi danes me je čas lovil Mad čistila sem kuhinjo, spet sem nekaj stvari, ki sem jih hranila ne vem, koliko časa odnesla stran. Ne vem zakaj cedila, ki so odslužila svojemu namenu, delajo v omari gužvo fool včasih pač mislilm enkrat bo že prav prišlo, jok brate samo nalaga se....
Drugače sem v redu, zelo sem vesela, da sem spet nekaj postorila. Tako sedaj pa imam v večini pospravljeno stanovanje. Smrečico sem si tudi že prinesla iz kleti. Spet bo bela, bučke pa še ne vem,kakšne barve bodo letos 012 lahko izbiram rdeče, zlate, modre, zelene bom videla. Kljub temu, da praviji, da je letos modna vijolična barva, ne bom kupovala novih. Še s temi imam problem kam jih potem pospraviti. Sem pa videla na TV, kako lepe delajo v Rusiji in to ročno pobarvajo vsako kroglico posebej, enkratno. Pravi umetniki, ampak njim je to verjetno že rutina. No ja vsak človek je zase unikat, vsak ima takšne ali drugačne sposobnosti, za katere pa morda niti ne ve. Tako nam je dodeljeno življenje in usoda 012
Zdaj grem pa brati, 9 moram vrniti knjige study
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Dec 08, 2017 8:54 pm

Haj

aleluja 04 spet moj petek, zobozdravnica mi je rešila zob, tako da se lahko sedaj malo oddahnem, mi ga pa morala še enkrat odpreti sčistiti  in zaplombirati, uffff.Včeraj sem imela na obisku vnukinjo, prišla je iz Ljubljane s predavanj, zato se nisem oglasila pri tebi :)
Sem pa danes še malo zajadrala v trgovne, ne nisem se vrgla v nakupovanje. Dobri mož jim bo prinesel majhno pozornost, za vsakega nekaj. Važno je da smo skupaj. Čez leto, jim ustrežem, kar lahko.

Do spet bye2

Danes praznuje nekdo, M.P. rojstni dan. Lahko pa obelodanim, da je bil nekoč daleeeeeeeeeeč nazaj tudi na forumu BESEDE. Imeli smo se lepo, pa marsikatri oreh smo skupaj strli seveda v pismeni obliki biggrin

M.

Če kaj pokukaš še na BESEDE tole je zate. Povem ti, da sta oba s tvojo izvoljeno zelo pogrešana. Vem, da ste mladi danes zelo zaposleni, zato ti želim, čimveč prostega časa in da se ti uresniči vse, kar si želiš!

Imej se, kar se da lepo cheers

Prav lep pozdrav, saj veš čigav 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Dec 09, 2017 8:52 pm

Haj

snegec je pobelil zemljico in jo ovil v tišino. Joj kako je to lepo, pa tiste lučke. Saj moraš biti imun na vse kar je lepega, da te ne oplazi romantika in sreča. Ja sto ljudi, sto čudi. Meni je lepo in se ne oziram na mnenja ostalih duš.
Vse sem zlikala, kar sem imela v pranju biggrin tale stroj s sušilcem je enkratna zadeva. Lepo na displejčku naravnam željen program in dela 07 Za jutri imam plan, ne bom se hvalila, kako, kam in kaj, da mi spet ne pade v vodo 012 Za tisto pevsko tekmovanje, mi je še sedaj žal. Ja tako je to, enkrat se meni sfiži, drugič pa drugim 08 grem malo ustvarjati, je muzo pri meni, prišel je z muziko dance2
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Dec 10, 2017 8:04 pm

Haj

ne samo, da je lep dan, čudovit je ..... še sedaj, ko sem v svojem svetu, na besedah. Lepo mi je ob dejstvu, da sem danes s svojim možem obiskala na povabilo našega zelo spoštovanega župana in zelo spoštovane predsednice RK našega mesta, na druženje ob glasbi z zakusko starejših občanov. Kako lepo je videti nasmejane obraze, ljudi ki si segajo v roke, ki se mogoče vidijo samo enkrat na leto. Ja to je naše mesto, ki odgovorni  spoštljivo skrbijo za nas občane. Prav zato mi še hitreje mineva čas, ki ga živim. Če še zdravje služi človeku, pa je še toliko lepše. Da poenostavim takole se danes počutim:

Vesolje

Vesolje z mano
zadnje čase dela čudeže

koža se mi
ravno prav prilega

spustim pogled v naročje
si namišljeno pogladim krilo
in s konicami prstov brskam po duši
pa danes ne najden nič slabega

tako srečna sem,
kot da bi se srečala z angelom
vse je magično, neverjetno

danes imam nasmeh, kot maček,
ko namoči svoje brke v sladko smetano

Mislilm, da ni kaj za dodati!!!!!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Dec 11, 2017 7:41 pm

Haj

tudi ponedeljek je kljub turobnemu vremenu lep. Danes sem nabavila vstopnice za dva koncerta. Upam, da bo vse v redu, namreč kar več ljudi tarna, za slabo počutje. Cepiti proti gripi pa se še nisem dala. Do sedaj sva se z možem cepila vsako leto, letos pa kar nekako odlašava 08 ja pa bo treba. Pa imunski sistem bo potrebno ojačati. Samo mislim, če dobiš bacil v trgovini ali kje drugje, da ne moreš ubežati.

Drugače nič novega, tako da do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Dec 12, 2017 9:57 pm

Haj

narava je spet pokazala, da ona nosi hlače. Vedno znova nas opozarja, da se nam maščuje za vse, kar ji počnemo. Samo da ne bo nesporazuma, mi mali porabniki vseh dobrin nismo tako potratni, tisti veliki so bolj problematični, nekateri na. pr. Amerika in še kdo še vedno niso podpisali deklaracije za zmanjšanje toplogrednih plinov 012 tudi tega ne morem razumeti, da je Slovenija najbolj svetlobno onesnažena država. Če primerjamo druge države z osvetlitvijo
Spet poslušam muziko Straussa, Slavčkovo serenado kakšen vizionar je bil ta človek, pa ne samo ta, veliko skladateljev je spisalo muziko, ki gre še danes v ušesa in v dušo. Kaj hočem ne morem iz svoje kože, romantika.....

Lepo mi je tudi danes
Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Yesterday at 10:01 pm

Haj

končno se je narava malce umirila Twisted Evil kar ne moreš verjet, kakšno upostošenje pušča za sabo porednica. Ubogi ljudje Sad
Danes sem napisala že kar nekaj voščilnic, rada jih pišem. Pa ne samo voščilo, vedno zraven pridenem še malce lepih besed. Nikoli ne škodi, če komu vsaj malce polepšaš dan, saj vse, kar napišem pride iz srca in kar me tisti trenutek osrečuje 012
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 18 od 18 Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18