KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
Avtor Sporočilo
Marcelina

Število prispevkov : 3489
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Čet Maj 31, 2018 7:11 pm

Haj

a veš dnevnik, danes sem šla preveriti, če je še na našem grobu tisti odpirač, ki ga je pred dnevi nekdo na hitro pozabil, še je bil. Verjetno je lastnik pozabil, kje vse se je nahajal s podobnimi nameni 08
Vreme pa čudovito, skoraj malce prevroče sunny ampak saj nam ni nikoli prav... samo, da ne bi bilo neviht, ki se ob taki vročini prav rade pojavijo. Drugače pa vse v redu, samo odločam se še, katero stranko naj v nedeljo volim 08 Obljub je veliko od vseh vodilnih. Imam pa svoje videnje, do vsakega posameznika. Tudi preteklosti njih so znane. Vse je na dlani.

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Jun 01, 2018 7:52 pm

Haj

obiskala sem referenčno ordinacijo. Vse je v redu, samo od lani mi je nekdo na moje obličje pripopal 2 kg. Sploh ne vem, kako je to mogoče. No ko smo se s sestro Julijo spogledale smo ugotovile, da je ravno sedaj sezona dobrega sadja  in da je to trenutno stanje 010 sem si že skopirala hrano z nizkim glikemičnim indeksom whistle Dobila sem tudi injekcijo za bolj čvrste kosti, no ja saj vedo, kaj delajo. Sem se pa načakala, tako da sem že kar po vročem sončku ubrala pot domov. Čeprav sem rada žensko bitje, bi za danes zamenjala spol. A zakaj, moški se ob obremenitvah vsedejo in čakajo na kosilo ...

Sem pa že zgodnjega jutra nekako prepričana, da danes ni moj petek. Ne vem ali me je vznemiril ta pregled, ali pa je v zraku nekaj takega 08

Čeprav so petki
meni pisani na kožo
se danes počutim,
kot mokra ovca

ne danes pa ni lep dan!

Poskušam z glasbo, pa je že malce boljše ni pa še čisto dobro. Mogoče pa jutri kaže na bolje...
Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Jun 02, 2018 3:04 pm

Haj
verjetno je bil včeraj pri meni konglomerat vsega mogočega, potem pa še reakcija cepiva. Me je opozorila prijazna apotekarica, naj se po ceplenju ne izpostavljam soncu, pa sem morala še v trgovino, tako da je tudi to pripomoglo k slabemu počutju 08 tudi danes še ni čisto v redu, pa mislim, da se bom pobrala, saj korenina ne pozebe Wink sem pač pozitivna oseba.
Še bolj pa sem vesela, ko sem danes poslušala oziroma gledala novice lokalne TVja kako uspevajo projekti v naši občini. Močno se veselim skupaj z njihovimi uspehi 022 Sem ponosna občanka našega kraja!!!
Tudi v našem bloku se zadeve urejajo. Za naslednji teden smo s predstavnico sosednjega vhoda sklicale zbor etažnih lastnikov, da se pogovorimo o določenih zadev. Upamo na zadostno udeležbo girlangel Pa saj je vedno tako, ne more biti vedno slabo, pa tudi dobro ne, samo potrpežljivi in spoštljivi moramo biti eden do drugega, kar pa je še najbolj verjetno, želeti si moraš močno  012 , pa se ščasoma vse uresniči.
Sedaj grem pa  study

Do spet  017

Nazadnje urejal/a Marcelina Pon Jun 04, 2018 7:52 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Jun 03, 2018 7:26 pm

Haj

opravili smo državljansko dolžnost, sem pa začudena, da nekateri mladi vse jemljejo samoumnevno, preprosto se ne udeležijo volitev. Potem pa vsevprek godrnjajo in preklinjajo, kako se
nam godi. Mi vsaj vemo, da smo prispevali svojo odločitev, če pa ni po naših željam, pa lahko samo še girlangel molimo, da bi bilo vse v redu. Smo pa v naši lepi Zagorski dolini v dopoldanskem času do 11 ure, bili na vrhu po udeležbi volivcev :D res pa je, da to cifro udeležbe pretežno rešujemo starejši. Kakorkoli starši smo vzgled svojim otrokom, da poneso te vrednote naprej s sabo v življenje 012 in če teh vrednost ne vcepiš otroku, mu je tudi kasneje vseeno ali gredo na volitve ali pa ne.

Lep dan je bil in se še nadaljuje :D

V upanju, da zmaga moj favorit bye2

Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Jun 04, 2018 8:21 pm

Haj

ni zmagal moj favorit, je pa visoko v vrhu Wink Prav zanima me, kako se bo zadeva razpletla naprej. Malo že diši vnovičnih volitvah. Ja kristus božji, koliko strank je bilo, kar ne moreš verjet. Eden drugemu so jemali glasove. Mislim, da bi morali omejiti število strank, ki bi sodelovale na volitvah. Tako pa, po pet nadobudnežev se spravi skupaj, pa je že stranka, ki nekaj na pamet obljubljajo.
Pregledovala sem dve ponudbi, za sestanek našega bloka. Ja, ker mi nekaj ni šlo v račun, sem izvajalca prosila ( po mailu), da pregleda specifikacijo predračuna, da stanovalce ne zavajamo z dezinformacijami. Ja tam kjer je prisoten denar, je treba z ljudmi delati v rokavicah :D pa še nikoli ni za vse dobro, halo, kdaj pa naj bi to bilo 010 mislim, da budna sanjam... Že včeraj se je sosed naprdnil, da ne bo nič plačeval, da naj kar SP plača. Ja sem mu odvrnila, saj bo sestanek, pa boste lahko povedali svoje mnenje. Je pa tako, nikoli se juhca ne poje tako vroča, kot se skuha whistle

Kako lepo besedilo Čukove pesmi:

Liter vode in poljub
in mejhna doza tvojih obljub
je vse, kar potrebujem na dan
brez tega več živeti ne znam!

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Tor Jun 05, 2018 7:44 pm

Haj

čiščenje hladilnika, ki mi je grozno opravilo, mi je šlo danes brez problema. Zahvaljujoč pozitivne energije, ki mi trenutno namenjena  whistle . Tudi glede sestanka, imam dober občutek, bomo videli, če me občutek ne vara ali pa je vse le lažna uteha. S pomočjo sosede sem uredila, da dobimo še en predračun, srčno upam, da konkurenčen. Držim pesti, da se vse dobro izteče v dobro vseh nas.
Grem še malo na poezijo...

Do spet  bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Jun 06, 2018 7:43 pm

Haj

08 ne vem, če bo kaj konkurenčnega predračuna, lahko je še jutri upanje zadnje umre. Da bi vsaj bilo, kaj haska. Lažje se odločaš, če je več ponudb. Za karkoli se bomo večina odločili
ne bo prav. Določeni, kar računajo, koliko stane material, delo na strehi, ki ni tako preprosto, pa preprosto ignorirajo.
Od izvajalca pa nisem dobila odgovora, da pregledajo specifikacijo predračuna, mogoče pa pride še jutri 08
Upam na vse dobro, da se razreši zadeva, tako, kot se mora cheers

Imam še nekaj za postoriti za zbor, skenirati in printati, da vidijo, da se res dogaja zaradi golobov škoda na strehi.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pet Jun 08, 2018 7:21 pm

Haj

včerajšnji zbor etažnih lastnikov pod prvo točko, je uspel. Ko sem etažnim lastnikom pokazala slike z naše strehe, smo bili vsi mnenja , da za to investicijo pridobimo, še kakšno ponudbo. V predračunih so bile preveč različne variante in različne ponudbe.
Bilo pa ni tako lahko pri odločanju, za intervencijsko pot in parkirni prostor za invalide bad še vedno ne morem verjeti, kako se dotična družina grebe, da imajo svoje jeklene konjičke pred vhodom. Tudi z dejstvi se ne dajo prepričati, da starejše osebe in invalidne s hojicami ne morejo med avtomobili vijugati. Pa taka mladež dve generacije,  skrbi me vgoja njihovih otrok vnukov, saj zgledi vlečejo. Ko je starejša stanovalka rekla, zakaj imate po dva avtomobila parkirana eden za drugim pred vhodom, da moraš okrog dveh do vhoda? Pa ji odvrne gospa nazaj: A je tako težko okrog hoditi blush joj, joj nisem žaljive narave, pa se nisem mogla zadržati, da nisem posegla vmes in rekla. Veste kaj, malo več srčne kulture in spoštovanja do soljudi bi  že lahko pripomogli, saj ni tako težko biti prijazen do sosedov.
Ne moreš celo življenje živeti, le za svoj ego. Sploh pa seveda kdor ima v sebi tisto majceno žlezo, pod srčkom, ki jo kličemo vest.
Je pa danes petek :D saj veš moj dnevnik. Zgodaj zjutraj sem poslušala, kako se ptice prebujajo. Mislim, da kos najlepše zapoje, verjetno je iz glasbene družine, kakor tudi siničke, dočim pa vrabčki samo oblikuje tone: čif,čif,čif ampak kakorkoli tudi oni so del našega vsakdana whistle
Prijateljica je praznovala okroglo. Kupila sem ji šopek in darilno kartico za v trgovino, da si lahko sama izbere, kar ji ustreza. Kako se je razjokala, ko me je zagledala na vratih. Tako lepo skrbi za svojega moža, ki je zelo ubogi. Učiti ga mora brati in pisati ...  Potem pa smo še obe skupaj v objemu potočile srebrne koralde. Je rekla, sem mislila, da sem pozabljena 012 o to pa ne, pristno prijateljstvo se ne pozabi. Tudi tistih ne, ki so že dolgo v drugi dimenziji. ugotovili sva, da pehanje za materializmom nima smisla. Od danes do jutri ne vemo, kaj nas čaka. Joj sem se razpisala, pa nič zato, bo čez čas lepo brati.
Imam pa danes ob glasbi lepe misli, ki me nosijo sem ter tja. Zgoraj na nebu, pa spet nekaj pospravljajo, pa še nekako jezni so, tako se vsaj sliši. Zabliska se, potem pa zagrmi, da se blok kar strese truce
Tako moj dnevnik za danes toliko, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sob Jun 09, 2018 9:01 pm

Haj
včeraj pa se je ponekod narava kar razpištolila, ti ti lumpa. Preluknjane strehe, uničene vrtnine, avtomobili, strah v kosteh itd. Pa kako malo časa je rabila, da je naredila  štalo do konca stop
Danes spet ni bil zame lep dan. Neka čudna čustva se me lotevajo, kar pa tudi skriti ne morem. Neprijetni spomini nekje iz podzavesti so priplavali na dan. Guba med očmi se je preselila skoraj med obrvi. Lahko si vlečem lepe misli po glavi, pa ne pomaga. Ne vem, do konca moram analizirati vse skupaj, čeprav je zadeva že stara in jo je čas oblekel že z mahom, pa mi ne da miru. Če jo že za hip premagam, vznikne spet, kot feniks. Skratka čarobnost in romantika se luščita iz mene.
Sem pa kar nekaj časa nazaj gledala na naši lokalni TV oddajo z intervjujem. Gost je bil neki mislim, da misionar. Pa ga vpraša novinar glede ljudi, kako obravnavajo krščanske ljudi. Pa je odvrnil citiram: Nimam rad pobesnelih psov in ljudi tudi ne, ki spominjajo nanje.
Dobro vem zakaj mi je to tako ostalo v spominu. Taki ljudje bi morali upoštevati tisto pikico razuma, ki jo še premorejo od svoje zlobe.
Nad mestom se še sonček obira, verjetno bo danes, ko bo nebo ugasnilo precej zvezd. Bom pogledala, mogoče pa v njih najdem podobo, ki mi vlije uteho...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Ned Jun 10, 2018 8:51 pm

Haj
sem čakala zvezde, tudi videla sem jih, tudi uteho sem našla v nočni žametni črnini. Tako, da sem danes vstala s čisto pozitivno energijo. Samo sopara je pa neznosna, vse tišči k tlom Mad
Tudi dan je bil lep, pri hčerki smo se nasmejali, tako da nimaš časa da bi karkoli drugega razmišljal. Tako uživata s svojim vrtičkom in vsem, kar imata posajeno. Z njima uživamo tudi mi, saj če vidiš, da ti je otrok srečen, si srečen z njim tudi sam.Pa je nedelja okrog...

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Pon Jun 11, 2018 6:58 pm

Haj

vroči ponedeljek, pa naj bo tako saj je čas za to. Ne vemo, kaj nas vse še čaka. Počutje v redu, presadila sem kaktus, ki mi cvete za veliko noč. Nekako se mi je obletaval, pa sem mu privoščila novo zemljico, pa tudi nekaj mravljic je bilo notri. Verjetno so tudi te pripomogle, da so na novo rasli lističi odpadali. Kakorkoli upam, da bo sedaj v redu 012
Poskušam napisati en jambrek, ideja je ...

Do spet bye2
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Sre Jun 13, 2018 7:37 pm

Haj

včerajšnja huda ura je tudi nam vlila strahu v kosti. Joj kar naenkrat je završalo, zapihalo potem pa hušššššššššššš toča Shocked O ti svet, kaj se vse dogaja. Včasih si mislim, če se tako hitro toliko vode naenkrat skup spravi, da se svet malo prekucne pa voda čez pljuskne. Še vedno bo obveljala teza, da je narava samosvoja gospa, samo s tem dejstvom, da ona nosi hlače. Ne pusti si drezati v nedrje in vsepovsod, kjer njej ne paše, stavek se zaključi s klicajem!
Na srečo nam ni storila hudega, bilo je čisto na robu, da potok ni prestopil brega. Tako da sem dežurala, kdaj bo treba avto odpeljati iz garaže. Slabše pa so jo odnesli v sosednjem kraju 01
Danes pa sem neprestano gledala satelitsko sliko na BIRNA VAS-Zevs. Kako nazorno pokaže, kje se nahajajo in kam so namenjeni nevihtni oblaki. Kar malo se človek oddahne, ko vidiš, da se je oblak odpeljal spodaj našega kraja in se z zmanjšano močjo odpravil naprej.
Ja privaditi se bomo morali na vremenske ekstreme in sami zaščititi svojo imovino, kar se da.

Do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   Yesterday at 8:05 pm

Haj moj dragi dnevnik
najino snidenje se je zavleklo vse od srede. Tako so mi minevali dnevi, da ne moreš misliti. Vreme iz ene skrajnosti do druge, potem gorska kolesarska etapa po sloveniji 022 bravo naš Primož Roglič in vsi, ki se s skrajnimi močmi vzpenjajo na vršace. Kakšen pogum in zanos, smo gledali prenos po TV, kako lepo je gledati s ptičje perspektive domače kraje. Potem krajši izleti, čez vikend pa obisk drage osebe in tukaj je že skoraj konec nedelje. Ni časa za dolgočasenje, med sprehodi čutim opinjajoč občutek svobode, moja domišlija pa leta, nekam pod nebo whistle Kadar pa vetrc nežno boža drevesa, da se rahlo priklanjajo in te pozdravljajo je pa sploh občutek, da lebdiš. Lepo je človeku, ki ima v svojem spominu imena, ki mu zasedajo posebno mesto. Tudi to človeku lepša življennje, vsaj meni.
Tako nogometa ne gledam imam pa vedno pri sebi mojo prijateljico, seveda knjigo study trenutno prebiram Toneta Pavčka in njegovo poezijo Domu in Rodu. S kakšno ljubeznijo do svojega rojstnega kraja Mirne Peči je opisoval ljudi, bregove in doline. Res prijetno branje, najlepši pa je med drugimi njegov verz: Bogat si, če imaš dom. To pa je, kot pribito. Tudi stari rek pravi: Ljubo doma, kdor ga ima, kdor ga pa nima, pa zagotovo nekaj ne štima.
Toliko za danes, do spet 017
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dragi dnevnik   

Nazaj na vrh Go down

Moj dragi dnevnik

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 24 od 24 Pojdi na stran : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24