KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Blebetalnica :)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
Avtor Sporočilo
noodles
Moderator
Moderator

Male Število prispevkov : 371
Registration date : 26/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sre Avg 06, 2008 1:39 pm

Hehe Marcelina, tista o bolniški ni tako napačna, a bom kar počakal še teh par dni. Ni hudič da se do ponedeljka ne bom porihtal. Nakresan pa nisem bil že kar nekaj let, tako da za moj štrbunk na tazadnjo krivim izključno sebe. Narobe sem ocenil razdaljo med ritjo in posteljo. Kar ne morem si predstavljati da bi me prav v tistem trenutku še najdražja naskočila. Madona, saj bi pol hotela šlo v faliment. Razz

Glede kopalk imaš popolnoma prav. Šiv je bil navzven, a letos ni bilo tako hudo. Lani, al je bilo dve leti nazaj, (bo treba biobil nabavit) sem po plaži ravno tako maširal z narobe oblečenimi kopalkami, a s to razliko da mi je še nalepka s ceno visela in migljala dol po riti Embarassed

Šel sem po jurčke, ma sem dobil same stare. Vse so mi pobrali.

Eh, saj bo...Enkrat že.....

Lepo se imej.. 016
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 07, 2008 6:21 pm

Najprej moram enih par 02 pokazati Nudlčku, in sicer za njegove naslednje besede:

Citiram :
glede na to da imam še ta teden dopust (za razliko od nekaterih drugih Laughing )
02

Citiram :
Zgleda da imamo nekaj v žlahti 010
02 02

hm, to bo pa to..aja pa še enga za rezervo, če sem kaj spregledala :D 02 02 02 02

Tako zdaj pa lahko še kaj napišem hehe. Marcelina tisti štrbunk med postelji.. 09 09 verjemi, tablojša polovica bla v krohotu 09 09 09 09 04

Dan je lep, teden naporen, glava čist frufru, idej ni za nič, časa še manj. Uf, rabim dopust hehehe. Lepo se imejte vsi in pridno pišite. Pa še en velik 028 za vse 016
Marcelina

Število prispevkov : 3466
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Čet Avg 07, 2008 10:20 pm

NAŠ NOODLES PO PLAŽI SE SPREHAJA
ZA NJIM OBRAČA SE VSA RAJA 010

SE MUZAJO IN HIHITAJO
SAJ VIDET KAJ IMAJO 010

KOPAAAAAALKE OBLEKEL JE NAROBE
KAJ ZATO,ČE GORI JE ŠE CENA, NAJ SE VIDI, DA NAŠ NOODLES NE NOSI ŠKARTNE ROBE 09

:D

Sem ti rekla noodles, da so gobarji vse taluštne jurčke pobrali, so jih meni tudi 010

P.S. Upam, da nisi hud noodles, za pesmico, če pa si mi je pa tako vseeno, saj me ne moreš dobiti 09 010
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mojca tudi jaz bi izgledala nekako takole 09 010 , ko bi ga videla na tleh, ojoj sem pa kar malo poredna,deklice pač 010

Imejta se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 07, 2008 11:00 pm

Groza..Dečve se krohotajo na moj račun. 02

Kje pa je sočustvovanje? Pa tolažba? 01 Jaz bogi biti zlo, vidve se pa naslajata ob mojih nesrečah...smrk Sad

Marcelina, mene se pa res ni treba bat, se zmeraj rad pohecam tudi na svoj račun, ob tvojih komentarjih in pesmicah ki so meni namenjene pa se itak vedno nasmejim Laughing

Iz protesta ker so vsi največji jurčki končali v sosedovih loncih in ker se dve vidni članici našega foruma krohotata zaradi mojih gimnastičnih spretnosti, grem jutri zjutraj v gozd. Morda pa srečam kakšno luštno Špelco ( flower ), ki me bo potolažila.. njami :D

Lep pozdrav Marcelina 016 02 , lep pozdrav Mojca 016 02

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 07, 2008 11:15 pm

Oh ubogi revček 08 Noodles,

ti naši dekleti sta si te privoščili tokrat,

jutri se boš, pa ti smejal, ko polen koš mladih jurčkov boš nabral,

me dekleta, pa sline bomo cedile. pale

te 017 pozdravljam jaz, ki se bojim,da 05 jurčkov ne dobim. Lea sunny
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Avg 08, 2008 9:40 am

Hm, spet moram Nudlčku jezik pokazati...potem pa me Lea krega, da ne sočustvujem No 05

Citiram :
Morda pa srečam kakšno luštno Špelco, ki me bo potolažila.. njami

02 02 02

:D :D :D

Lep petek vsem 016 sunny
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Avg 08, 2008 1:09 pm

Lea, hvala, hvala... Vsaj nekdo ki se mu vsaj malo smilim. Itak pa moramo Primorci skupaj držat Wink

Ma hudič, sreče pa nimam. Ni bilo jurčkov pa tudi o kakšnih Špelcah ni bilo ne duha ne sluha.. Verjetno še spijo. 01

Mojca, zadnje čase mi pa večkrat kažeš jezik. Če ne boš pridna bom zapustil forum in odšel v Pleterje v samostan. Po olimpijskih igrah seveda.. :)

lep pozdrav lea 016 , lep pozdrav Mojca 016 02

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Avg 08, 2008 6:29 pm

Lep pozdravček vsem dekletom in edinemu fantu med nami 017 , vsem skupaj lep dan sunny in še lepši vikend
flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Sob Avg 09, 2008 7:23 pm

Oh ja revček noodles saj si ubogi 07 , ampak smešno je pa vseeno, glavno je da si cel. Verjetno celotne zgodbe, kaj je v resnici povzročil tvoj štrrrrrbunkkkk ne bomo nikoli izvedeli, to bi bil šele hec 09

aaaahaaaa po olimpijskih igrah praviš, da greš v Pleterje, ja to ti verjamem, ker boš rabil zdravila za žolč 010 in živčke, ko boš nonstop gledal... gledal... gledal... šport. Moj si je tudi že pripravil teren,nekaj rezervacij na fotelju nekaj na postelji. Spet bomo morale biti previdne, iz katere strani bomo ponudile dragemu pivo,cviček, kavo... 013 spet bo šla ljubezen v franže jej, jej, jej.
Aja noodles da ne pozabim v Pleterjih imajo tako dobre kapljice za živce, četudi se pokakaš( po domače poserješ) se nič ne sekiraš 09 kaj šele kaj drugega 010

noodles če nimaš sreče pri gobicah Surprised jo imaš pa pri ljubezni, ker jih ni No prideš kmalu domov potem pa cmok...cmok... Me pa zelo zanima, kako ti iščeš gobice, daš gor očala, s povečevalnim steklom ali begaš sem in tja 011
Ja Špelce ne vstajajo tako zgodaj, ker imajo večina nočne službe bounce pa še ne verjamem ti, da bi katero sploh ogovoril No , ker pol se je pa ne znebiš se pripopa na tebe pa si tam...

Mojca ima mogoče eskimske pozdrave noodles, mislim da so oni( ali ne vem kdo, nekje sem nekoč zasledila) jezik kažejo za dober dan, še lepše se mi pa zdi pa tudi ne vem kateri narod, ko se podrgnejo drug drugega z noskom, kako simpatično, samo seveda če nisi prehlajen... zdaj pa že nakladam sorčy

016 ček za noodlesa 017 ček za Mojco 017 ček za Leo
za vse skupaj pa, ki to berete 028 od Marceline
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Sob Avg 09, 2008 10:00 pm

Hehe Marcelina naj ti bo. Tu je cela zgodba o mojem štrbunku na zadnjo plat:

Ko sva se z najdražjo vračala z dopusta, sva sklenila da greva še za en dan v znano Slovensko letovišče malo pogledat kako nam letos kaže turistična sezona. Glede na to da sva takoj dobila sobo, kakšnega rekordnega izkupička ni za pričakovati, a to je že druga zgodba.

V glavnem, ko sva prinesla tistih par cot v najino kamrico sva z grozo ugotovila da v njej ni klasične zakonske postelje. Bili sta dve, med njima pa je bila nočna omarica, tako da je bilo vmes kakšnega pol metra prostora.

Seveda sem dragi prepustil da je šla prva na wc. A pri ženskah se tista minutka, ki bi naj bila dovolj da se dečva osveži in porihta, ponavadi zavleče v nedogled, zato sem se pač oprijel prve igračke ki sem jo videl na mizi. Pilota, seveda..

In tako jaz veselo prešaltavam med tistimi programi. Ker pa se nekako ne spodobi da človek televizijo gleda v stoje, sem nagonsko hotel sesti na posteljo. Takrat pa se je zgodilo..

Z vso silo sem čefutnil med obe postelji. Pilot je strmoglavil po tleh, moja rit je dobila pretres možganov, nogi sem imel vsako na svojem jogiju, da sem se počutil kot se baje bejbe pri ginekologu. Še popek sem imel skoraj pri ustih tako me je zaguncalo.

Vse me je hudič bolelo. Hrbet, ledvice, kolki in kaj vem kaj še vse. Porko di napoli, najhuje pa je bilo da je ravno takrat iz kopalnice primaširala najdražja. Človek bi pričakoval da jo bo zaskrbelo ker sem ležal na tleh, a se je mrha le krohotala ko sem se pobiral, jamral in preklinjal ves svet..

Na srečo sem jo odnesel brez poškodb. Ja, v takih primerih pa tisti šlavfi okoli pasu in malo večja rit kar prav pride.. Saj bo, saj bo…09

Hmmm, glede olimpijskih iger bo pa problem. Službo imam dopoldne tako da ne bom mogel slediti dogodkom. Prav zavidam možu…Sad

V Pleterje ne bom šel molit. Sem mislil če bi se dalo da bi flaše privezoval na hruške. To bi bilo delo zame. Ma, se pa malo bojim. Glede na to da imam že sedaj kozjo bradico in da celibat v samostanih še zmeraj velja, me lahko še za kaj drugega uporabijo.. Tega pa ne dovolim…02

Glede gob imam pa jaz svojo taktiko. Očal še nimam, povečevalnega stekla tudi še ne rabim, sem ter tja pa tudi ne laufam. Ti bom drugič razložil.. Laughing

Mojca in Eskimi…Hmmm, to pa ne bo šlo skupaj…09

Tisto z nosom pa mislim da imajo Japonci.. Ni slaba ideja. Ko si najbolj smrkav se zaženeš v kakšno Japonsko Špelco in drgneš z nosom dokler ga ne očistiš. Pa še prišparaš, paloma robčkov ni treba kupit.Rolling Eyes

Mater, sem se razpisal.. Lepo se imej..016

Pozdrav tudi lei in Mojci… 016

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Ned Avg 10, 2008 11:58 am

Jaz bom čist pridna pa tiho v kotu...se smejala :D 09 09 09
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Ned Avg 10, 2008 9:45 pm

Hvala

Noodles za izčrpno razlago, jaz sem si predstavljala čisto nekaj drugega, Embarassed me je zavedlo, kot naslov pri žabah 010 Ti pa znaš 014 Samo, da ni hudega. Je pa res, kako malo je treba, da nekomu polepšaš dan, najprej svoji dragi, potem pa še nam.

Pa naj še kdo reče, da se nimamo lepo!!!!!!!!!!!!

noodles imej se lepo 012 do spet

028 za vse, ki berete blebetalnico
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Avg 11, 2008 11:56 am

Pozdravljeni vsi naši!

Tudi jaz se tiho smejem v najbolj oddaljenem kotu, sem pa vedela, da je čez klasicno zakonsko posteljo ni. Sedaj to ve tudi Noodles, ter vsi ki smo ga brali.
Bodite dobro in pridno spremljajte poletne OI. 07 07 07 07 07 07 07 Lea
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Avg 11, 2008 7:12 pm

Kaj hudiča si si pa predstavljala Marcelina? scratch Bejž, bejž, tiste stvari se pa med dopustom ne delajo 09 Se preveč zmatraš :D Uau, to da s temi neumnostmi komu polepšam dan, je pa lep kompliment..( še sreča da sem opazil, najprej sem napisal kontinent) :045:

Mojca in lea, takoj ven iz grmovja. Dost je blo krohotanja na moj račun. Pišuka.... geek

Lep pozdrav vsem trem.. 016 016 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pon Avg 11, 2008 7:41 pm

Kaj pa morem, če se rada smejem. Verjetno je z Mojco enako. Sicer, pa veš, da je smeh pol zdravlja, drugo polovico, pa bova že kako skup spravli.
Povabilo:smejmo se vsi!
papa Lea :) :D :D :D :D :) 09 010 09 010
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 21, 2008 10:56 am

017 ček za vse

ki v teh še počitniških dneh pokukate na forum.Večkrat prazen, kot poln pa vendar prijazen ko se priključiš.Počasi se bomo vsi zbrali in zasedli prostore ki nam jih je velikodušno pripravila in uredila Mojca.Tudi misli se bodo uredile,da začnejo ustvarjati poezijo, prozo, hudomušne in še kaj.Sposodila si bom prikupen Noodlesov rek: EH SAJ BO

Imejte se lepo 028 pa za vse člane foruma od Marceline
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 21, 2008 2:31 pm

Marcelina,
upam da bomo kmalu v večjem številu skupaj.
LP Lea confused 031 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Pet Avg 22, 2008 11:16 pm

Poletje se počasi izteka, baterije bodo kmalu napolnjene,tako da bomo tudi na besedah lahko kaj več napisali.. Lepo pozdravljam prav vse..028 016 017

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Ned Avg 24, 2008 9:35 pm

Olimpiada je končana, torej ne bi smelo biti preprek, da se ponovno zberemo. Pozdravček vsem 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 28, 2008 9:26 am

Tako poletje je pri koncu, Marcelina že torbo spakirala...tisto na koleščkih, da bo lažje noslia Razz :D , Nudlček polni volitvene baterije, sam midve z Leo sma zmeraj pri stvari...pridne medve 07 :D

Pozdravček vsem 016
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Avg 28, 2008 9:37 am

Mojca! 07
Upam samo, da se bojo tudi drugi po nama zgledovali in zavihali rokave in pisali in še enkrat pisali. Potem bomo vsi veselo brali. study study study study study study study study study study study study Lea
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Čet Sep 04, 2008 7:30 pm

HOJLA MOJI DRAGI

Po priporočilu Admina, da bomo veliko pisali, sem si šla nabaviti nove potrebščine study . Aktovko,svinčnik, velik črtni zvezek, kuli, in peresnico. Nastal je problem, ko sem hotela kupiti še radirko, pa imajo samo tisto za četrti razred 010 09 010 09 010 09 010 09 010 09 Sprašujem ali bo dobra ta radirka ali moram iti v kakšno specializirano trgovino po drugo?

Z lepimi 017 vi in že v naprej hvala za odgovor ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Sep 04, 2008 9:41 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Pozabla si na COPATE!!! Ne morš po forumu v čevljih nooooooooooo. :D
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   Čet Sep 04, 2008 11:53 pm

Marcelina in Mojca,
tudi jaz drvim 011 po stacunah in si kupujem vse potrebno za forum, ker je izbira majhna, sem se odločila,da grem jutri po nakupih v prestolnico. Upam, da imajo tam prave radirke in kakšne super copate.

Vas bom obvestila, kako sem z izbiro zadovoljna, če z nakupi ne bo sreče, bom na forumu bosa in prav ničesar ne bom brisala. 09

LP Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: BLABLABLA   Pon Sep 08, 2008 10:02 am

JOOOOOOOOJ LAPSUS MOJCA

Na copate sem pa res pozabila.Ampak ker je proračun že dodobra izpraznjen sem se dločila, da bom imela kar tastare. Sicer že gledajo palci spredaj ven 09 010 , ampak saj ni več kač, pa še luštno se hladijo ( naravna klima) palci na nogah hehehe 010 09

LEA
Rokavov ne bom vihala, ker nosim tudi pozimi kratke 010 prvič zaradi menopavze ( vročina ) drugič ker enkrat na dan pa že moram pogledati dnevnik takrat bi pa bilo najbolje, da jih kar odrežem 010 tako me razkuri dogajanje na političnem prostoru in vse to nakladanje okrog tega.

EH SAJ BO ( avtor noodles )

028 za vse, ki berete forum od Marceline
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blebetalnica :)   

Nazaj na vrh Go down

Blebetalnica :)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 40 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next