KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

Malo za šalo...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
    Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
    Avtor Sporočilo
    Marcelina

Število prispevkov : 3466
    Kraj : Zagorje ob Savi
    Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Apr 19, 2017 7:45 pm

Slika inter. Verjetno ni potreben komentar 09 010
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Apr 19, 2017 8:46 pm

010 010 010
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Pet Apr 21, 2017 8:58 pm

Pa še en dober:

V bolnišnico pripeljelo poškodovanega Toneta in medicinska sestra izpolnjuje formular z njegovimi podatki. med drugim ga vpraša:
    " Ste poročeni?"
    " Ne, te praske sem dobil, ko sem padel s kolesa." 010
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Apr 26, 2017 8:20 pm

Kot je za petke v Ljubljani običajno, je tudi ta petek nastal strašen prometni zastoj na vzhodni ljubljanski obvoznici. Neki voznik se je "usedel" na hupo in trobil, kot obseden. Voznik, ki je sedel v avtu pred njim, je izstopil iz vozila, pristopil k obsedencu in ga vprašal:
    " In kaj ste še drugega dobili za rojstni dan?" shout
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sob Maj 06, 2017 7:41 pm

Oče sina pelje v živalski vrt.Ustavila sta se pred kletko z divjimi živalmi in oče je dejal: Sinko poglej, tole je pa jaguar!
    Sin si je ogledal zverino, nato pa vprašal: Kje ima pa kolesa?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Osmi razred osnovne šole. Učiteljica je pisala na tablo in medtem v ozadju zasliši hihitanje. Obrnila se je k učencu, ki se je hihital in ga vpraša, zakaj se smeji.
    Videl sem vašo levo ritnico!
    Jezno ga je oštela in poslala za tri dni domov. Nato je nadaljevala pisanje na tablo, ko spet zasliši hihitanje. Obrne se in vpraša učenca, ki se je smejal: Zakaj se pa ti smejiš? Videl sem vašo rit! Spet se je razjezila in ga za en teden dni napodila iz šole. Še naprej je pisala na tablo, nenadoma se ji je zlomila kreda. Sklonila se je, jo pobrala, pri tem pa so učenci videli, da je brez modrčka. Janezek je spravil zvezke in kjnige v torbo in se odpravil k vratom. Kam pa ti? Ga je vprašala učiteljica:Jaz sem pa toliko videl, da mi cel mesec ne bo treba priti v šolo!
    Nazaj na vrh Go down
    Mojca
    Moderator
    Moderator

Female Sagittarius Buffalo
    Število prispevkov : 2015
    Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Jun 14, 2017 1:31 pm

Hehe MArcelinčica skrbi za smeh..čeprav ta tazadnja je bolj žalostna kot smešna :)

Lep pozdrav Marcelini in če še katera pogleda sem gor Wink
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Jun 14, 2017 8:32 pm

Haj Mojca

Vesela sem, da me malo prečekiraš. Čeprav sem bolj sama na forumu, mi je lepo. Samo da pišem, kar mi narekuje moj srček. Tudi če imam kdaj slab dan, takšen brez romantike, si nadenem slušalke kliknem na glasbo, ki jo imam na besedah in je takoj dobro. Ja za šalo sem pa vedno na razpolago. Ravno zadnjič sem brala na besedah ( hudomušna poezija ), kako smo ga biksali z noodlesom. Cele sonete je pisal mi pa smo mu odgovarjali. Moram reči lepi spomini!

Za vse, ki se oglasite na forumu 028
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Ned Jun 25, 2017 6:27 pm

Na odvetniško zbornico je prispelo pismo, ki je bilo naslovljeno na najbolj neumnega odvetnika, ki je član zbornice. Nihče ga ni hotel odpreti, končno pa se je eden le odločil , da pogleda vsebino pisma. Odprl ga je, notri pa je bilo dvajset stotakov in listek z napisom: " Pa le niste tako neumni. Denar pa je vaša nagrada!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakaj policist hrani časopis v hladilniku? Da so novice dalj časa sveže.
    06
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sob Jul 01, 2017 7:01 pm

Reče babica svojim vnukom:

"Vi, današnja mladina mislite samo na seks.
       V mojih časih ni bilo tako.
       Jaz sem imela 12 otrok in ni bilo časa za te stvari."

Razz
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Jul 05, 2017 8:21 pm

Sultan je imel slona, ki je bil vedno žalosten. Zato je razpisal ngrado tistemu, ki ga bo spravil vsmeh. veliko ljudi je poskušalo, toda nikomur ni uspelo. končno se je preijavil Mujo. Pokazali so mu slona. Mujo je pristopil k njemu, mu na ušesa nekaj zašepetal in slon se je začel smejati. Krohotal se je in se valjal po tleh. Sultan je bil začuden in presenečen, zato mu je izplačal obljubljeno nagrado. Toad nista še minila dva meseca, ko je sultan poklical Mujota in mu rekel, da mu slonji smeh že preseda in želi, da se slon preneha smejati. Muju je spet obljubil nagrado, če pripravi slona do tega, da se ne bo več smejal. Tudi tokrat mu je obljubil nagrado 100 kg. zlata. Mujo je obiskal sultana, pristopil k slonu se z njim umaknil za dvorec, po nekaj minutah pa je slon bridko zajokal.Sultan je Muju izročil nagrado in ga vprašal, kako mu je to uspelo. Enostavno je rekel Mujo. Ko sem prvič pristopil k njemu, sem mu zašepetal v uho, da imam večjega od njega in slon se je začel smejati. Dames pa sem mu ga pokazal!

Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Ned Jul 23, 2017 6:30 pm

" Vi ste pili " reče policist vozniku. Nisem! O ste, ste. Oči imate čisto rdeče! No gospod policaj, če me že žalite: vi imate pa štrleča ušesa!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zločin, ki ga je storil obtoženec, je bil narejen smelo, prebrisano z veliko mero domišljije, fantazije in razuma.
    Gospod tožilec, nikar me ne hvalite, ker vseeno ne bom priznal!
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Sre Jul 26, 2017 7:29 pm

Kmet se je hvalil: Moj ranč je tako velik, da moram jahati štiri dni, da pridem od enega do drugega konca ranča. Ja, ja se je oglsil eden od poslušalcev, tako crknjenega konja sem tudi jaz že imel.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tašča se je onesvestila. Ko jo je zdravnik pregledal, je rekel zetu: Da bo prišla k sebi, sta potrebni samo dve rahli klofuti, in se pripravil da jo bo spravil k sebi. Ne prosim gospod doktor ne, dajte jaz jo bom z veseljem prebudil. Na to priložnost čakam že deset let!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Možakar se je opotekajoč vzpenjal na avtobus. Prijazni voznik mu je pomagal do sedeža. Kaj lahko še storim za vas ga vpraša?Ali lahko postavite mojo levo nogo na nasprotni sedež? Šofer mu ustreže in ga spet vpraša, če še kaj želi? Ali mi iztegnete še desno nogo in jo položite na nasprotni sede? Še kaj ga vpraša šofer?Ja prosim položite mi blazino za hrbet. Tudi to je šofer storil. Ne želim biti preveč radoveden, toda kaj je z vami, ga je vprašal šofer?  Potnik pa odgovori: Nič na dopustu sem!

09 010

Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Avg 01, 2017 6:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Tor Avg 01, 2017 6:50 pm

Na Gorenjskem, pri kmečki hiši: Oprostite, lahko dobim kozarec mrzle vode? Lahko, toda sosedje imajo bolj mrzlo, kot mi!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Lastnika psov se hvalita: Moj pes je tako pameten, da pozvoni pri vratih, kadar hoče v hišo. Mojemu pa ni treba zvoniti, ker ima ključ od vhodnih vrat, je povedal drugi.

Nazadnje urejal/a Marcelina Tor Avg 08, 2017 8:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Tor Avg 08, 2017 8:40 pm

Zakaj si izgubil delo v tovarni? Zaradi šefove zavisti! Saj ni mogoče! Ja pa je, Hodil sem po tovarniški hali gor in dol z rokami na hrbtu, pa so vsi mislili, da sem jaz šef!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Kokoš gre čez cesto in jo zbije tovornjak. Perje je kar sfrčalo od nje a je kokoš preživela. Ko se je pobrala, je veselo zakokodakala: Končno en dober petelin!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naj vam krožnik zavijem, kot darilo? Ja je odgovoril Gorenjec. Toda nalepko s ceno pustite na krožniku, pa še eno nulo dodajte!
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin

Female Število prispevkov : 1133
    Registration date : 19/07/2011

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Čet Avg 17, 2017 1:55 am

Marcelina je napisal/a:
    😅😅😅😅
    Nazaj na vrh Go down
    Luana
    Admin
    Admin

Female Število prispevkov : 1133
    Registration date : 19/07/2011

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Čet Avg 17, 2017 2:01 am

Marcelina je napisal/a:
    Na odvetniško zbornico je prispelo pismo, ki je bilo naslovljeno na najbolj neumnega odvetnika, ki je član zbornice. Nihče ga ni hotel odpreti, končno pa se je eden le odločil , da pogleda vsebino pisma. Odprl ga je, notri pa je bilo dvajset stotakov in listek z napisom: " Pa le niste tako neumni. Denar pa je vaša nagrada!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakaj policist hrani časopis v hladilniku? Da so novice dalj časa sveže.
    06
    Oj Marcelina....samo da si za salo.
    Sama sem ena tistih patronov, vedno v pripravljenosti če se komu kaj utrne.
    Se ga bomo biksali. Samo da ohladi. Poletje je bolj za lenarjenje dopustnikovanje in....
    Uzivaj, tudi sam s seboj je lepo. Sama neizmerno uzivam v moji druzbi. Tudi v sebe se je lepo zazret, poslusat sepetanje notranjega glasu in zuberenje studenca ljubezni.
    Pozdrav vsem💐💐💐💐
    Nazaj na vrh Go down
    Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   Tor Jan 30, 2018 8:38 pm

Blondinki se pogovarjata: A veš, da mi je en frajer ponudil kriptovaluto? In kaj si mu rekla, zanima drugo. Ja naj si jo, kar na roke izmenja!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Prijatelja modrujeta. pa vpraša eden: Kako ugotoviš, ali je moški copata ali ni? Kako, zanima drugega. Daš mu 100 kilogramov sliv. Če bo skuhal šnops, ni copata, če pa bo marmelado, se takoj ve, koliko je ura.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Zaskrbljeni mož je prišel na policijo prijavit izginotje svoje žene. Veste že dva dneva je ni doma. Policist pa odvrne. V mrtvašnici ležita dve neznani utopljenki. Ali bi vašo ženo po čem prepoznali? O ja to pa ja, namreč na levo uho slabo sliši.

Nazaj na vrh Go down
    Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Malo za šalo...   

Nazaj na vrh Go down

Malo za šalo...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
    Stran 19 od 19 Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19