KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Avtor Sporočilo
noodles
Moderator
Moderator

Male Število prispevkov : 371
Registration date : 26/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 7:16 pm

Hehe maja...Bom upošteval da si prva kandidatka za prebivanje v novonastali republiki. Kakšna pomembna funkcija ti ziher ne uide.. lep pozdrav 017
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 7:18 pm

jaz bi rada tulila v luno...a lahko? Razz
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 7:51 pm

Ja seveda Mojca.. Ti kar lajaj v luno samo prej mi povej da nabavim zamaške za ušesa.. osli

Število prispevkov : 3515
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 8:22 pm

Takole moj dragi NOODLES

V svojem prispevku si napisal, da naj bi priložili še slikico. Tale je sicer iz lanskega dopusta v Izoli. Tisto na desni sem jaz, da ne bo pomote 012

Kar si napisal v prispevku se podpišem spodaj. Ta prekleta banda pokvarjena in skorumpirana. Pa saj to že veš, da je človek najbolj pokvarljiva roba, sploh če se pririne na vrh. Takoj začne smrdeti ne pri riti pri glavi. Ja vsi enaki pred zakonom ja pa ja, pa slovenka leta, pa demokracija itd itd...

Glavno je da bi res gobice dobro rasle, pa bo vse v redu pa četudi se zaradi njih po trebuhu in po riti vozim po gozdu. Pa da enkrat na leto vidimo malo slane vode. Na Kanarske itak da ne grem, tudi če mi plačajo ... jok brate Marcelino ne bodo 8 metrski valovi guncali, jaz se rajši guncam na moževih kolenih ...

Brezpogojno se prijavljam, če imaš seveda še kaj prostora na parceli v tvojo stranko:

SLOVENIJA ČIGAVA DEŽELA

Tale tipkovnica mi malo živce najeda, sem imela že vse napisano, pa ne vem kje je, na odgovorih nisem našla svojega napisanega scratch

Imej se lepo do spet NOODLES 017 ~ Marcelina

Nazadnje urejal/a Marcelina Sob Mar 06, 2010 8:40 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 10:34 pm

Uau...Porka motorka...Marcelina, kaka dobra bejba si.. Madonca, tvoje članstvo je že potrjeno. Uf, kaka ritka...
Hm, saj veš da nisem tak..Da imam vse ljudi rad..Razen politikov, pa izbrisanih, pa tajkunov, pa še bi se kaj našlo... A malo sem v dilemi. A to pomeni da se samo ti javljaš za članstvo v moji stranki al je to v paketu. S tvojim spremljevalcem mislim. Khm, kar nekaj se ga je nabralo okoli pasu, pa me malo skrbi če bo v naši republiki dovolj za jest. Z gobami sicer lahko kar fajn zaslužiš a kaj ko hudič ne rastejo celo leto tak da se bojim da možakar z bivanjem pri nas ne bo ravno zadovoljen.
Ja, tipkovnice so zlo zajebana stvar. Če pa še tako kupiš da nima ž-ja je pa še večji hudič. Rolling Eyes
Lepo se imej.. pozdrav 016

Število prispevkov : 927
Registration date : 04/01/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 05, 2010 11:59 pm

No, ker nas je že nekaj kandidatov lahko razdelimo delo, Mojca smo opazili zna kuhati ostali bomo služili za hrano s tem, da nam bodo plačevali da nehamo tuliti na luno.

Ps poleg take bejbe Marceline, ti ne upam poslat svojo sliko, mogoče me zavrneš.

017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Mar 06, 2010 9:11 pm

Hojla NOODLES

Hvala za članstvo 07
Ne skrbi, noodles, ga bomo že shujšali. Sedaj je že na regratu ko regrata zmanjka bo na brokoliju, cvetači, ohrovtu, presnem zelju itd.
Je dobro slikano a ne, sem pač ugotovila, da ni preveč dobro svojega ksihta kazat 010 ja ritka je pa dobra Shocked

Ja res je nova tipkovnica mi dela probleme ... ne rečem bila sem je vesela, ampak je vse drugače. A veš noodles kje ima ž, tam zgoraj kjer so številke in znaki, čakaj ti natipkam 1234567890 ' + ž pol je pa šele tipka za rikverc 010 čisto zgoraj za robom je pa še 21 gumbkov, tam pa še raziskujem study

Lep 017 do spet NOODLES

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kolk nm je tuki lušn ... za vse pisoče forumaše en močan 028 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Mar 08, 2010 7:21 pm

Hehe Maja, ne vem no, a zdi se mi da Mojca ne bi bila zadovoljna če bi mogla samo kuhat. No ja, moraš priznati da bi res malo čudno zgledalo če bi mi lajali v luno ona pa bi mogla zrezke pečt.. Glede zavrnitve se pa nič ne boj. Smo čisto navadni ljudje z izjemo Marceline. Uf, ona pa ima postavo mmmmmm...hehe. lepo se imej 017

Marcelinčica, ma ja, saj je mogoče bolje če je tipček malo bolj obilen. Glede na čas v katerem živimo kakšna kila zmeraj prav pride. Ma ti imaš neko nobl tipkovnico. Moj Ž že ni tam. Je zraven mekanega ć. 010 Tolk le pazi ko boš ostale gumbe raziskovala da še v Pentagon al pa v naš FBI ne vdreš. Se pa strinjam s tabo. Tudi sam ksihta ne rad kažem. Včasih še sam sebe ne prepoznam. Ko grem mimo špegla se tu pa tam celo sam pozdravim potem šele ugotovim da sem to jaz..
06
Fajn bodi, pa saj veš...po pameti... 017

Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Mar 15, 2010 11:09 pm

Ampak Noodles, moraš pa priznat, da je pa ta sekira zakon...

kuri jo samo pokažeš pa jo revco kap zadene. :D

Prav smešno se mi zdi, kako lahko v trgovini, kjer prodajajo hrano istočasno prodajajo motorne žage, šraufe, kosilnice, prej omenjeno sekiro, itd. In oddelki niso med sabo tako ločeni, da ne bi zgledalo čudno.

Je pa res, dokler bo folk toliko zapravljal za tako nepotrebne reči in bo še zmeraj nakupoval z očmi in ne z glavo, bo to pomenilo, da še nam ne gre tako slabo. In naši vrli veljaki se tega držijo kot pijanec plota.
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Mar 18, 2010 6:14 pm

Hehe Mojca. Sekira je res fajn. Ne vem pa zakaj sem ob pogledu nanjo dobil neke čudne asociacije. Verjetno se mi je kakšna kura zluštala. bounce

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Mar 19, 2010 9:55 pm

Ojej NOODLES

Sem malo zamudila s komentarjem, pa danes iščem, pa iščem pa sekirice ni. Gruntam ja le kam si jo pripopal 010

O mater že sam ročaj je za vola ubit, kaj šele rezilo. Ja pa je ni danes več gor mislim sekirice 010 si jo zamenjal z bejbami.

Ja res je to, kot pišeš NOODLES, v trgovinah, vse polno folka vsepovsod. Je pa tudi res, da smo sedaj vsi odvisni le od trgovin, ker za preživetje doma imajo samo še kmetje dovolj, pa še te vidim ob sobotah, kako polnijo košare.
Mi po blokih bi lahko imeli doma, samo take bolj majhne domače živalce. To so molji,( če pustiš moko ali pšenični zdrob, malo dlje v omari ) potem pajki ( grrrrrrr se jih bojim ) potem poleti kakšne mravlje, komarji in mušice. To pa ne bi bilo dovolj za napolniti špajz 010 010 010
Kakšna kura ne zaluta k nam v peti štuk. Če pa bi, mi pa verjemi, ne bi prišla več ven, ali bi pa šepala, pravzaprav tudi šepati ne bi mogla odšla bi z eno berglo, ker bi bila ob eno nogo ziher ( bedre so najbolj sočne ) njamiiii

Lepo se imej NOODLES do spet en lep 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Maj 03, 2010 6:50 pm

hehehe noodles, najboljši vasovalec lih nisi bil a ne Razz

Sicer si pa dober, da si take stvari zapomniš, jaz če sem iskrena se ne spomnim niti ene anekdote iz moje mladosti. Take stvari mi preprosto kar gredo iz glave.

Moram pa te pohvalit, sam sestavek je zelo lepo napisan 014
lea199

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Maj 03, 2010 11:25 pm

Lepo si opisal svoje zgode in nezgode iz mladosti.

Morda bi moral ugotoviti za katerim oknom spi deklica.

Seveda, vama je bilo v zvezdah napisano, da ostaneta le pri kavici.
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Tor Maj 04, 2010 4:48 pm

Hehe Mojca, vasovalec že res da sem bil bolj švoh, a na kavo sem pa le šel. Čeprav sem fotra zbudu.. Tenx za pohvalo. 07
Lea, saj potem mi je povedala katero okno je njeno. lepo bodi 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Tor Maj 04, 2010 9:47 pm

NOODLES

Z veseljem sem brala tvoj prispevek. Strinjam se z Mojco in Leo, zelo lepo napisano. Zgodbe, ob katerih se po tolikih letih malo nasmehneš. Verjetno bi danes ravnal drugače ... ali pa tudi ne ...

Sem že pogrešala tvoje prispevke ... ali si ti na slikici?

016 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sre Maj 05, 2010 6:28 pm

Ojla Marcelina..Ja, lepe zgodbice ki jih piše mladost. Eh, na sliki nisem jaz. Čeprav bradico in brčice imam približno iste Laughing Lepo se imej.. 016

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sre Maj 05, 2010 8:19 pm

Noodles,
verjemi mi, evro birokrati bodo na nas prav lepo pozabili. Žal. 07
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sre Maj 05, 2010 8:24 pm

Lea, verjetno res. Pa tudi če bodo kaj pomagali naši politiki itak tega ne bi znali izkoristiti. lp 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Maj 06, 2010 8:49 pm

Haj NOODLES

Ja točno tako, to je vse prazna slama, ki jo mlatijo sindikalisti.To je kot pribito. Ta slama je že stoinsatokrat prežvečena, da bi jo izplunil še tako lačen osel.
Brezdelje je danes posebna vrednota. Pa da ne bo pomote. Kdo so ti, ki so zaščiteni, kot beli medvedje pod okriljem peruti, ki se ji reče zavod za zaposlovanje. Ne to niso tisti, ki niso po svoji krivdi pristali ampak so jih njihovi vrli direktorji in prokuristi oropali denarja in dostojanstva. Ne to so tisti, ki se jim kratkomalo ne ljubi ali pa ima hudo bolezen, ki se kliče oziroma imenuje delosmrditis.

Ja Grčija je pa poglavje za sebe. 186 evr, bomo morali dati oziroma posoditi prav vsak državljan Slovenije. Pa pri nas imamo po 500 evr plače ali pokojnine tam pa reci in piši 1500. Ja to pa je za razmisliti. Zafurali bodo ta ubogi evro, da ne bo nič vreden, je človeka strah, kaj se bo zgodilo. Sedaj pa še vse uničujejo, lastnino ki jo bomo spet pmagali odplačevati kdo drug, kot davkoplačevalci cele evrope. Hočeš nočeš, smo člani Evropske unije, pa smo dolžni pomagati ...

Saj nismo nič izbrali, ko smo se osamosvojili, prej smo lifrali denarce na jug, potem so same pridne invalide iz juga gor uvozili, sedaj pa liframo evre v Bruselj, da imajo evropski poslanci po 21.000 evr plače, na mesec, pa še z našim evrom razpolagajo in nas talajo, če hočemo dobiti kaj nazaj ... eno samo sranje ... kakor smo se združevali tako se bomo v bližnji prihodnsti še razdruževali iz evrope ...

Sem se pa nasmejala do solz, da je napadel pes tvojo nogo in se izživljal na njen 010 010 010 da dol padeš NOODLES. Mi je smešno, ko sem brala, kaj če bi še videla ...

Je pa dejstvo, pes enkrat konča sigurno, država in vreme pa ne bosta nehala tidva nas bosta pa jebala še kar naprej ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

IIIIIIIIIIIIIIIII, da imaš bradico in brčice 07

017 do spet NOODLES ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Maj 06, 2010 9:40 pm

Včasih so rekli: lačnemu ne daj ribe ampak ga nauči kako jo ujeti. Ampak ne, mi bomo državi s toliko potenciali dali denar, da ga bo lahko še enkrat zaružila, medtem ko bodo vsi njihovi dobičkonosni potenciali še zmeraj ostali neizkoriščeni zato ker jih ne znajo izkoristit.

Sindikat je pa itak farsa. Namesto da bi jih skrbelo zakaj delavec komaj preživi se obremenjujejo z brezposelnimi? Ma ja...kaj so že osnovni principi sindikata. A bi trebalo Semoliča mal poučit, da ni socialni delavec ampak sindikalist? Kretenizem...nič drugega!

Za psa pa imam samo en komentar: -> 09 09 09 09 09 :D
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Maj 07, 2010 9:40 pm

Marcelina, midva bi mogla en sindikat ustanovit. Bi takoj red nardila in te lopove v arest strpala. Ja, tistih ki imajo delosmrditis je kar nekaj. A zakaj bi delali če dobijo od države skoraj več kot če bi hodili v službo. Žalostno pa je da so nas s to Evropo tako nategnili. A kaj, navadni ljudje itak ne moremo nič. Žal. Smo pa Slovenci res eni radodarni ljudje. Najprej Grčiji pomagat, govori pa se da bodo v kratkem tudi Portugalska, pa Irska in celo Španija potrebovala našo pomoč. Čudno, za vse se dobi denar, le za delavce, upokojence in študente ga ni.

Hehe, da pes enkrat konča... :D Ja, kar naj, ma ne na moji nogi. Laughing Lepo se imej. 016

Mojca, ups, moram previdno ker si delodajalka. :) Bom priden, pa ne bom nič rekel..
Ja, hvala za krohot. Pes me jebe, ti se mi pa smeješ. Se vidi kaj imaš v krvi. osli 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Maj 13, 2010 8:23 pm

Haj NOODLES

Ravno danes sem tuhtala kako za boga svetega naj se odločim na referendumu, da ne bom imela potem slabe vesti. Kaj je bolje za nas, verjetno ne vedo še tisti, ki so ta sporazum pisali. Taka godlja je iz vsega, da tudi arbitri ne bodo vofnali kako je prav.
Jaz sem jezna, da zapravljajo toliko denarja za referendum, saj imamo preplačane ljudi, da bi rešili te zadeve. Sedaj so pa lepo zvalili na naša pleča na nas navadne smrtnike. Le kaj bomo mi vedeli o mednarodnem pravu 08 če potem ne bo dobro bodo rekli, saj ste vi tako glasovali. Me pa zanima, kako bodo potem ribice plavale. Ali bodo šle samo do sredine ali bodo smuknile tudi čez scratch

Za intervju 023

017 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
maja

Število prispevkov : 927
Registration date : 04/01/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Maj 28, 2010 12:32 am

Hej Noodles, če ne zameriš eno intimno vprašanje Pa ti bo najdražja dovolila imeti daljinski???

PS: če boš imel probleme si dobrodošel pri nas

04
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Maj 28, 2010 7:49 pm

Haj 07 NOODLES

Kaj takega, da se ti dogaja. Saj ne morem verjet, da je dandanes moški tako da ne rečem ... zapostavljen. Brala sem in brala ne enkrat ... trikrat, kajti sama zgodba mi je nekako znana, je napisana na kožo tudi mojemu možu.
Le daj pritoži se na Ženevsko konvencijo. Kaj pa misliš da boš izvedel Suspect Tako kot ženske, ki se moramo še vedno boriti za svoje pravice, od leta 1889setega leta,z takratno pomočjo Klare Zetkin

se dajte pa še vi, boljše bolovice žensk. Pišeš da, ribaš, pereš, pucaš, šraufaš itd... to je vse dobro za zdravje in tvoj estetski videz ... pridobivaš na kondiciji, rastejo ti bicepsi pa še pohvališ se lahko, da vse narediš čisto sam.

Ja plaža, ogled oblin, poker, žurke ... ja kaj pa še, sprijazni se, da se vse enkrat konča. Lahko, da se ti še posreči, da malo poškiliš po goloti, samo predvidi potem še posledice saj se spomniš a ne ...

Da boste moški gledali žogobrc, v to sploh ne dvomim. Pri nas je v redu imamo dva TVja. Mož ima v spalnici plazmo. Lahko bo imel gor oba gola pa še nekaj naviječev. Ti boš bolj bogi revček, če imate samo enega, če pa te ima tvoja draga dovolj rada, verjamem da tudi ne boš imel problema.

Ali imajo moji saj veš NOODLES, nemški dresi tudi kaj možnosti Surprised

Kar se pravil tiče, v žogobrcu, jaz tudi nimam pojma, zakaj se slečujejo in kuškajo na igrišču ? Pa zakaj gresta dva igralca na enega ?

Ja težka je ta nogometna, sem kar čakala, kdaj se boš oglasil s svojimi argumenti, da moraš imeti en cel mesec mir v bajti ...

Vse dobro do spet NOODLES 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Maj 28, 2010 8:06 pm

Ojla Maja. Ja, daljinca mi bo že pustila ma se bojim da bo baterije ven vzela. :) O, hvala za povabilo.bom vzel na znanje.. lep pozdrav 016

Hehe Marcelina. Ti Nemški dresi ti pa ne grejo iz glave. 09 Ja vidiš, tak je to. Pravi bošček sem.
A zakaj gresta dva na enega. Ejejejej, grupnega se grejo. Mislim. 010
Aja, a veš da sem danes dobil dva jurčka. Eden je bil kapitalen. Skoraj kilo je imel. Tak da bodi pripravljena... lep pozdrav 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 5 od 8 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next