KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Avtor Sporočilo
Marcelina

Število prispevkov : 3288
Kraj : Zagorje ob Savi
Registration date : 07/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Feb 28, 2009 10:06 pm

NOODLES

O ja, mislim da so do konca leta knjižice še mirodajne. Kakorkoli jaz bi jim skupaj s knjižicami za odhod dala še brco v zadnjo plat po domače, šuh u pizdo, barabe pokvarjene.
Prehitel si me s svojim prispevkom, ko pa sem prebrala mi je zaigralo srce, da imam še velikoooooo somišljenikov. To se je videlo tudi v četrtek na Uroševih trenjih. Mislim, da ni potreben komentar...

Samo to bi še dodala, kje so obljube, ki so jih dajali pred volitvami naši vrli predstavniki vlade in ministri.

Je že res, da dajejo denar firmam za skrajšani delovni čas, ampak tisti denar ne dobijo delavci pač pa delodajalci, da lažje manipulirajo z delavci, sedaj delajo več kot prej samo da manj zaslužijo.

Nagrade predsednikov uprav so lepo pustili (milijon evrov - banka lepo izplača , zato, ker je gospod predsednik uvedel plačevanje provizije če nisi dvignil na matičnem bankomatu, znižal obresti komintentom, kreditiral tajkune, tvegal vlaganja pa ne svojega) ja to pa je vredno plus takšnim plačam še milijonske nagrade.Ne vem jih na ekonomski fakulteti samo to učijo, kako ubogi narod opehariti.

Predsednik mercatorja se je baje odpovedal nagradi samo jaz jim ne verjamem čisto nič.
Samo kaj ko jih je čedalje več, pa v elektro pa zavarovalnica itd...

Naša vrla samovšečna ministrica je prioritetno zavihala rokave za izbrisane, ja lepo vas prosim, mene je skrbelo,ki smo vsi v družini slovenci, ko smo se osamosvojili, če se moramo prijaviti na novo, se boste smejali ampak jaz sem klicala na občino, kako je s tem,ne pa da bi bila iz druge države.

Jaz bi temu rekla skrajno malomarno ali pa z določenim namenom. Vprašam vas, kako so preživeli ti ljudje 17 let brez vsega, če niso imeli nobenih pravic? Nič za jesti, nikjer stanovati, ali so pod mostom preživeli brez hrane brez vsega. Ne rečem, da pa so koga res prepisali v drug register, če so si določeni ljudje uredili vse in živijo normalno bi si lahko tudi drugi pa basta.
Pravi ministrica da je treba spoštovti ustavne in človekove pravice, ja bi rekla da mora biti tako. Samo kadar bomo v Sloveniji pred zakonom vsi državljani enaki, tega pa nikdar ne bo. Eni dobivajo denar kar tako brez dela drugi pa se moramo s pošteno zasluženimi 500 evri ( nekateri še manj) prebiti čez mesec.

Mojca ni ti treba biti jezna nase. Imaš jajca zato ker živiš po načelu, če hočem živeti človeka dostojno življenje moram delati. Sram je lahko tiste, ki izkoriščajo druge, zgoraj navedeni osebki.

Uf sem se razpisala to da človeku misliti, mi gre kar na bruhanje, ko vse premlevam...

Imej se lepo NOODLES 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

Male Število prispevkov : 371
Registration date : 26/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Feb 28, 2009 11:53 pm

Majku božju.. Mojca huda, lea bi tudi knjižice talala... Zdaj pa še Marcelina.. Hmmm, se kar malo bojim, neko nasilje se pojavlja na besedah.. Hehe, hecam se.. Laughing

Ja, ko smo leta 91 stali na barikadah, sem misli, da bomo res ponosni na državo, za katero smo bili takrat pripravljeni dati tudi svoje življenje. Še pred tem, smo hodili na razna zborovanja v podporo zaprti četverici. (jbtz) Kakšna klima je takrat vladala med ljudmi. Enotni, kot verjetno še nikoli, smo zahtevali spremembe. In smo jih dobili...

A žal, so po 18 letih samostojne Slovenije ,naši vrli politiki, pa ni važno, ali so predstavljali levo ali desno politično opcijo, razvrednotili vse ideale, ki smo jih imeli...

Na žalost pa vse kaže, da je v naši ljubi domovini postala praksa, da ima vsak cigan, izbrisan, lopov ali delomrzneš več pravic, kot jih imamo zavedni Slovenci.

Ampak Marcelina, mi se ne damo a ne? Malo se bomo pohecali, tudi malo pojamrali, kakšen krof pojedli 06 , pa bo...

Lepo se imej, pridna bit, pa po pameti... lep pozdrav 016

Pozdrav tudi lei, Mojci in vsem ostalim... 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Mar 01, 2009 8:02 pm

Ja tako se govori NOODLES 011

ne bomo se jokali, ne damo se, ker ne bo nič bolje.

Mi je pa uganka, kje imajo ti ljudje moralne vrednote, ki se jim reče poštenje, logično razmišljanje, pravična presoja (tudi sodniki)in še bi se dalo naštevati... pa saj je škoda besed... nam je pa definitivno lažje pri duši, ko se izkašljamo...

Res je NOODLES letos mi je z Mojcino pomočjo( njen čudoviti recept) uspelo narediti krofe, da bi jih še angelčki jedli, če bi ritke in zobke imeli 010 09 010 010 09 010 010 09 zato bom te dogodke potisnila nekam zadaj ( dokler ne bo spet,kaj žolčnega) se umirila in poskusila, kaj lepega napisati 047

Imej se lepo NOODLES 012 do spet ~ Marcelina 011
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Mar 22, 2009 11:38 am

Hojla NOODLES

Za fritzla ( sem ga namenoma napisala z malo zato, ker ni vreden velike črke pri imenu in priimku...žal) in njemu podobne, je škoda vsake besede. Naj se zadavijo v lastni slabi vesti.Samo je vprašanje, če sploh imajo kaj vesti.Uničiti lastnemu otroku življenje in to na tak gnusen način je nezaslišano.
Močno obsojam tudi njegovo ženo, bi pa že morala nekaj posumiti in vedeti, saj se je to dogajalo v hiši.

Še večji problem so meni( kot berem tudi tebi) sodniki in sodnice, tako pri nas tudi drugod. Res je kot praviš ti. Bonitete si zaslužijo, lumpi nemarni o mater božja, kje je tu logika, morala, pravica žrtve...
Če mu že tukaj ne sodijo pravično, naj se vsaj, ko bo prišel njegov konec cvre v peklu prase jedno...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Me je pa fasciniral tvoj predlog glede kure.Če hodi po tvoji parceli, je torej kura tvoja in če je tvoja jo lahko mirne duše tudi umreš. Če boš rabil pomoč pokliči. Jo bom dala iz perja, secirala potem pa v lonec z njo...bo dobra juhica pa še pečenka, kaj praviš... Surprised
A v planici praviš da boš, grem takoj gledati... me pa skrbi... imaš krila, 04 da te ponesejo prek pukle, da se ne boš zavalil kar čez odskočno mizo 09 potem pa po riti do konca 09 ti bo pobralo kožo vse do, no saj veš... whistle ne, ne raje ne, glej raje iz fotelja naše orle, pa kakšno pivce za živce zraven pa bo...

Imej se lepo noodles 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Apr 18, 2009 8:59 pm

Hojla noodles

Nisem videla in vedela za Susan Doyle, tako da sem šla sedaj poslušati in gledati njen spot. Neverjetno in prav je, da se je tudi njen, čeprav bolj pozno nasmehnila sreča. Prav imaš, da bi le znala izkoristiti vse pozitivne strani tega spektakla. Kajti slava je hitro pokvarljiva roba, če nimaš za sabo nekih z novci obloženimi ljudi.

Kar se pa Jonasove oddaje tiče oziroma, njegove gostje prejšni teden je pa pod kritiko. On je poudaril, da sam ne napiše vprašanj pač pa dobi že napisane. Po mojem mnenju ima ona vse razmetano po buči, ne loči kaj je intima in javno blebetanje kar tako...groza... da razgali sebe, moža pred javnostjo in s tem v sram spravi še otroke...nezaslišano...kot bi prodala dušo ne samo sebe...hec je hec, to pa je bilo čisto nekaj drugega...vsaj po mojem mnenju

Bodi lepo noodles 012 do spet ~ Marcelina 017
Nazaj na vrh Go down
lea199

Število prispevkov : 4775
Registration date : 27/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sob Apr 25, 2009 10:07 pm

Noodles prijeten in zanimiv zapis.
Spomnil si me, kako nerodno mi je bilo, ko mi je zazvonil mobilni telefon, potem ko sem ga pozabila izključit na predavanju. No nisem bila na pogrebu in tudi Avseniki mi niso zaigrali, a vseeno sem zardela. Drugače, pa sem vesela, da imam mobilca.
Tebi bi pa svetovala, da obdržiš tega ... ali ni lepo, ko ne slišimo vsega?
Bodi dobro 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Apr 26, 2009 7:24 pm

Hehe lea, ja res je fajn, če slišiš samo to, kar ti paše.. Laughing Lepo se imej, pa vesele praznike. Seveda isto želim tudi Marcelini, Mojci in vsem ostalim. Se pa oproščam ker zadnje čase malo manj sodelujem na forumu. Dela imam vrh glave, pa bo že bolje. Lep pozdrav vsem. 09

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Apr 26, 2009 9:19 pm

Noodles!
Hvala za lepe želje, enako lepe praznike tudi tebi in vsem ostalim na forumu.
455465

Se beremo Lea 017
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Apr 27, 2009 7:57 pm

Haj noodles

Je že res, da če imaš mobilca, da si uvjek na dohvatu ruke. Če pa midva z možem ne bi imela mobija s sabo, ko si je mož poškodoval ( 3x ni zlom gležnja) nogo, bi mi lahko umrl, kar tam. Bila sva namreč na 6 decembra globoko v gozdu ( približno tričetrt ure od avtomobila ) in ravno toliko od doma z avtom. Ko sva se vračala, je hotel še nabrati zelenje v gozdu za ikebano, pa je samo malo skočil in pristal na korenini, takrat pa mu je počilo. Nogo je imel v gležnju skoraj v nasprotno smer. Groza, ne moreš verjeti najprej me je zajela panika, potem pa hitro mobi v roke in kliči. Domov sina, potem pa 113. Ne moreš verjeti kolobuciji ki se je dogajala. Pot po kateri sva hodila ni bila oznečena na zemljevidu in ker zdravnik ni vedel, kje je to, je enostavno rekel sinu, ja to pa ni v naši občini, kar naj gre Trboveljski rešilec.Mislim takšen odnos, ko rabiš pomoč. Ja kakšna drama, mož pa mi je sredi gozda ležal na tleh 2 uri in pol, zavit samo v moj večji šal.Toliko časa sva namreč čakala. Takrat pa mi je že zmanjkovalo baterije pa sem še enkrat poklicala 113, pa pravi glas na drugi strani, vaše sporočilo se snema. Jaz pa nazaj, snemaj kar hočeš, vsi boste jutri v cajtngih, kakšna barabija ste vsi vkup.Pa se mi kot po čudežu oglasi sestra iz zdravsvtenega doma, ja veste za zvin še nikoli nismo poslali rešilca pa ga tudi danes ne bomo. Pomisli po telefonu je postavila diagnozo, kako so brihtne, še danes me mika, da bi ji kaj rekla.Zdravnik, ki je potem prinesel napotnico v bolnico, pogleda in pravi, to pa ni tako nedolžna stvar, Sem mu rekla, ah ne navadni zvin. Takoj je bil v operacijski dvorani, kjer so mu oskrbeli nogo.
Bila je že trda tema, ko je sin nekako le pripeljal rešilca in prijatelja na pomoč. Pa pravi šofer rešilca, ja tako je vi boste nesli na nosilih gospoda, jaz pa vam bom svetil. Sem imela roke potem še dolgo časa kot opica, ko sem nosila na eni strani nosila.
Zato ti svetujem, kar nosi ga s sabo, kjerkoli boš, verjemi mi tudi življenja rešuje.

Hvala za lepe želje, tudi tebi vse lepo. Med prazniki pa kar malo izklopi...

Lepo se imej noodles 012 do spet 017 Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Jun 07, 2009 11:56 pm

Noodles, še kako se strinjam z napisanim. Žal sem uspela malo pozno prebrat. Najbolj mi je všeč tvoje vprašanje:
Halo??? Od kdaj pa je laž NAPAKA?

Te pozdravljam 017 Lea
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Jun 08, 2009 12:01 am

Lea, ko človek več nima drugega izgovora najde neumnega. Namesto, da bi se pokesal, priznal, da je hotel pač služit in ljudi napizdit (po domače povedano), je rekel, da je napaka in s tem naredil še večjo neumnost. Človek se vpraša ali je neumen sam ali pa ima morda neumne svetovalce.
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Jun 08, 2009 3:17 pm

Mojca kako prav imaš.
Sprašujem se ali je še kje politik in tudi gospodarstvenik, ki mu lahko verjamem. 08 No
Nikomur nisem houš, če je bogat, ker je sposoben, žal sem vedno bolj prepričana, da pri nas takih ni.

Lea 017
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pon Jun 08, 2009 9:48 pm

Hvala lea.. Lep pozdrav.. Enako Mojci.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Sre Jun 10, 2009 9:49 pm

Haj noodles

Se podpišem pod tvoj prispevek v celoti, čeprav malo pozno. Bila sem namreč ta teden na fušu. Upam, da mi ne bo treba plačati davka državi še za delo, ki ga narediš doma. Ja nič se ne ve...

Ja pa ja napaka...vsi politiki se nam lažejo v ksihte barabe pokvarjene...ko pa ga novinarji razkrinkajo, pa skoraj joka revež v ekran...

Kramarju pa nisem nič fouš,sedaj se smilijo sami sebi, češ da jih vsi po strani gledajo ne gredo med ljudi, tudi njihovi otroci občutijo...kaj jim sedaj pomeni ves denar, če imajo madež na imenu...je pač hudo, če padeš iz oblakov na trda tla...

Ali si že šel, kaj po jurčke noodles?

Lepe 016 017 017 ve tebi noodles, Mojci in Lei

Marcelina
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Jun 11, 2009 9:38 pm

Ojla Marcelina.. Hvala za komentar.. Ja, vsi nam v ksiht lažejo..
Jurčkov še ni, bodo pa v kratkem, tako da sem že v nizkem štartu.. :)

Lepo se imej.. pozdrav 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Jun 28, 2009 7:19 pm

Haj noodles

A veš jaz pa tega sploh ne opazim, pa je verjetno že kje bila nastavljena kamera Razz saj veš nam ženskam se zmeraj nekaj mudi, pa divjamo naokrog 09 010 09 010 09 bom pa od sedaj bolj pozorna, ko si nas opozoril. Če pa bom kje opazila bom pa takole naredila osli hehehe ali me lahko za to kaznujejo, ker ne bi šla rada v arest, o to pa že ne ... jaz bi umrla notri za stenami Razz

Ja tale Trumanov show je pa res bil film vreden razmisleka. Za mene je bil dober film...sem bila vesela ko je odkorakal, oziroma zbežal iz scene, samo koliko let življenja je zapravil notri. Okrog njega pa kao prijatelji v bistvu pa igralci in hinavci, ki so služili na njegov račun...

Sicer pa naša zakonodaja dopušča prav vse, tako da kdor ima le 5 minut časa se lahko spomni kaj takega in se izživlja nad ljudmi...nažalost...

Imej se lepo noodles 012 do spet 016 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Mojca
Moderator
Moderator

Female Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 2015
Registration date : 25/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Jun 28, 2009 8:19 pm

Noodles...

...ja, saj v bistvu res nikoli ne veš, kje te kdo opazuje. V solariju sem zmeraj imela takšen občutek, da je za ogledalom polno oči. Na avtocesti imajo zdaj te nove radarje, je po tv rekel, da so kamere tako dobre, da te vidijo v avto ali telefoniraš...torej tudi če zehaš, poješ, ali karkoli se ti pač zalušta. Morda je res bolje odmislit to, ker če tako pomisliš nisi varen več niti doma, vsak sosed, ki ima pet minut cajta, te lahko buli v privatnosti tvojega doma...kamere, daljnogledi, itd. Ljudje so pa itak čudni!
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Čet Jul 16, 2009 10:52 pm

Hojla NOODLES

Le kje si našel tako lepo slikico, moj ljubi mesec, zraven pa še en lep prikupen obrazek. Joj kako sem se raznežila.
Da pa je on vsega kriv ne to pa ne bo držalo, samo poglej, kako nedolžno gleda dol z neba kadar celega ponoči obsije sonček.Je veličasten je romantičen. Na mene deluje pozitivno, zato ne verjamem v nasprotno No

Lahko bi obelodanili izsledke odprav na luno, ne vem zakaj jih ne. Da pa nismo sami v tem prostranem vesolju, tudi jaz verjamem.Poleg naše galaksije jih je še na stotine. Vsaka taka galaksija pa ima na milijarde zvezd enakih našemu soncu. Tako da bi bilo zmotno misliti,da smo v tem prostranem vesolju čisto sami. Mene samo vesoje zelo fascinira in vse, kar je tam gori. Ne vem zakaj.Poleti zvečer z daljnogledom kukam v nebo.Sploh pa kadar je polna luna.Do sedaj je še vedno, seveda po moji teoriji,vse na svojem mestu 010 Veliko preberem na internetu o tem, kar me pač zanima in kar mi je lepo.Bojim pa se tistih črnih lukenj, ki baje požrejo kar celo galaksijo.
Tako sem tudi prebrala, da je naša lepa zemljica tam nekje na koncu rimske ceste. Če so mene nahecali potem sem tudi jaz naprej napisala dezinformacijo.

Mora pa že biti res nekaj na tem. Če mesec dvigne in spušča morje, bi znal vplivati tudi na človeka. Kako močno pa vsak sam presodi, ali pa jo kar preprosto obdolži.

Lep 016 NOODLES imej se lepo 012 do spet ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Jul 17, 2009 8:53 am

Noodles!

Tudi jaz mislim, da je marsičesa kriva luna.
Obenem jo imam rada, tako lepa je ... posebno polna.
Mesečina, pa kot bi srebro prelil preko pokrajine.

Lep pozdrav 016 Lea
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Jul 19, 2009 6:53 pm

Ojla Marcelina.

Ja, ta naša Lunca je res nekaj posebnega. Škoda, da ne bom nikoli imel možnosti, da bi si jo od blizu ogledal. Ma če bi imel priložnost za njen obisk, takoj danes začnem pakirat kovčke. Da pa v vesolju nismo sami, to pa je itak dejstvo. Ne nazadnje imam tudi sam iskušnje z neznanimi letečimi predmeti. Ko bo malo več časa in volje, bom ta dogodek ki sem ga videl, tudi opisal. Sicer sem datum tega nerazumljivega pojava, ki sem ga doživel pozabil in čeprav je bilo o tem veliko govora po skoraj vseh medijih, o tem tudi na internetu, pa čeprav sem te podatke iskal, nikjer nisem nič zasledil. A o tem kdaj drugič..

Lea

Ja, prav lepa je. Pa tudi če je kriva. Nekaj mističnega je v njej...

Lep pozdrav obema.. 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Jul 19, 2009 9:09 pm

Prosim, prosim NOODLES

Daj napiši, predvsem pa me zanima, kakšne občutke si takrat imel. Te je bilo strah ali pa si to vzel za čisto samoumnevno, kot saj to je normalno.
Jaz sem lani 29 aprila ob 12 uri popoldan videla en kos meteorita, ki je padel nekje na primorskem. Ko sem avto parkirala pred garažo, grem odpret vrata se obrnem in na jasnem nebu, kot blisk žareča črta, ki pada. Pa vprašam moža? ali si videl, ko sem mu razložila kaj pa pravi: vedno buljiš v nebo pa se ti vse dozdeva. Sem čakala poročila, povedali so da je veliko ljudi videlo zadevo, samo našli pa niso nič. Sem imela zadovoljstvo, da je bilo res, da nisem imela fatamorgane.
Jaz bi tudi pakirala kufer za v vesolje. Mirko Tušev gre drugo leto na izlet ... ahhhhhhh srečko ...

Ja na mene že deluje mistično, kot si opisal. Pa to samo seveda v pozitivnem smislu 047

017 tudi tebi NOODLES ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Marcelina

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Avg 28, 2009 8:55 pm

09 010 09 010 09

NOODLES

Najprej prav lep 017 ček. Že dolgo se nisva nič brala, tako da sem zelo vesela tvojega prispevka. Ja sta te pa dobili na piko, ti dve študentki. Če je vse res, kar si napisal, je študentsko življenje alarmantno. Kar tako po domovih ponujati usluge No nezaslišano.

Si mislim, da bi rajši debatiral o terorizmu, kot tisto drugo.

A da tako izgledaš, ne verjamem. Poskusile so, če bo ratalo bo dobro, če ne pa tudi.

Bi pa rada videla tvojo drago, ko si jo vprašal, če bi se šli še z dvema bejbama za zdravnika 09 010 09 verjetno še danes tuhta, kaj je pa to bilo.

Še en lep 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
lea199

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Pet Avg 28, 2009 10:06 pm

Noodles!

Kot sem že napisala meni se SMILIŠ,
že o terorizmu govorit ni najbilj prijetno Evil or Very Mad ,
da padeš naravnost v skupinski seks,
to je pa že grozno.

TI UBOGI REVČEK! Sad

Lea
Nazaj na vrh Go down
noodles
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Avg 30, 2009 9:36 pm

Marcelina, lea, hvala za komentarja.. Ja, vsak se po svoje matra za preživetje, kaj čmo. Draga pa si je verjetno mislila: "Zakaj pa na še z dvema tipoma ". Haha, a jih bom slišal. Lepo se imejta. Se beremo. lp 016

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   Ned Okt 25, 2009 10:46 pm

Ooo Noodles

Da si neviden, mislim da to ne bo držalo. Če se ljudje zaletavajo v tebe, to se pravi da si prisoten in priseben. Problem je pri njih. Kreteni so, ne znajo se kulturno obnašati v javnosti. Vse nekam bezlja, kar brez cilja in kar tja v en dan.
Da pa so Američani že od nekdaj svet zase, je že dolgo znano. Verjamem tudi, da so delali kaj takega. Ker jim je za navadne smrtnike prav malo mar. Čeprav se pa to sliši, skoraj nemogoče. Da je imel Nikola prste vmes ni čudno, saj je bil tretiran, zaradi njegovih izrednih lastnosti, kot utelešenje superiornega bitja iz venere.

Kaj se bo zgodilo pri sosedu, nas prosim obveščaj.

Če ima sosed dobrega psa čuvaja, da ti izmeri hlače, boš kaj hitro občutil, da nisi neviden 010 010 010

Imej se lepo in lep 017 ~ Marcelina
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji   

Nazaj na vrh Go down

Komentarji

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 8 Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next